Máš na mě otázku ? Chceš s něčím poradit ? Ptej se !!! TADY !!!

Duben 2011

Nails and little bitch

29. dubna 2011 v 14:45 | Wanity |  My photos
HG ♥
Hej gááájz ! :D Omlouvám se za neaktivitu, neměla jsem náladu. Později napravím, teď mě čeká co..? WEEKEND. Konečně. Těšíte se ? Počasí je skvělé :) Včera jsou si koupila boty. Narazila jsem na ně úplnou náhodou :D Ano, jsou ze sekáče A CO JAKO ?!!! Líbí se mi. Vyfotím ;) Zatím mám jen pár fotek z dnešního dne. My stupid face and nails.
Britney Spears - Till the world ends

26. dubna 2011 v 23:01 | Wanity |  My iPod
HG ♥
Zase mi škola dala pěknou facku po ránu. Už nepropadám z matiky juchů ! Budeme psát ještě dvě písemky a já tomu (s prominutím) zasranýmu učivu vůbec nerozumím kurva ! :D Hromadně mi začala docházet kosmetika. Ale ne ty papladla na xicht, ale peelingy, gely, deodorant, pleťová voda etc. Takové ty věci, které prostě NUTNĚ potřebujete, přitom to ani nevnímáte.. Pořád na něco čekám a nevím, co z toho bude. Hmm, mám to ale divnej život :) Už chci víkend... Never felt like felt like this before..
Britney vůbec nemusím, ale tak co už..je to chytlavý.

I'm going bad way..or the best ?

25. dubna 2011 v 0:56 | Wanity |  My photos
HG ♥ Tak k tomu nadšeneckému sportování se přidal i běh..se sestřenkou toho uběhnu mnohem víc než sama, což je super..Žeru tu moji malou blondýnu ♥ :D
Jinak v mé hlavě se zas děje nevím co. Blázním. Asi láska. Zase :D Oooo ne, jen to ne, nic takovýho, nebojte :)
Pár slušných i neslušných fotek z mého života :Za mlada. Před rokem a dvěma měsíci.

Bike and In-lines

23. dubna 2011 v 10:13 | Wanity |  Diary


Hia ^^
Včera kolo, dnes brusle. Aneb sportem ku zdraví.


Včera jsem vstávala o půl třetí a pořád jsem byla taková jakási mimo.
Tak jsme s taťkou jeli na kolo. Já jsem si půjčila od sestřenice, protože já už kolo dávno nemám :D
Prý jsme jeli 15 km..já už ale pomalu ani nevyšla schody..:D Ostuda, měla bych začít něco dělat =/
Pak jsme byli nakoupit. Rodiče odjíždí na víkend na chatu (už jsou pryč) a mám tu masoooo ♥ a pivoooo ♥ :D
Já se ale rozhodně nehodlám flákat doma a opalovat nahá na balkoně, i když bych to taky ráda uskutečnila.
Dneska mám v plánu opět projížďku, ale na bruslích se sestřenicí. Vzbudila mě smskou v 8:30 ráno, mrška :)
Tak vám chci napsat smysluplný článek, který si stejně nikdo nepřečte no co..už zas melu blbosti z hladu.
Někdy přidám my catches.
Mějte se krásně mé slečny a užívejte si slunečné prázdniny :-*

Black Eyed Peas - Just can´t get enough

21. dubna 2011 v 14:50 | Wanity |  My iPod
HG ♥
K včerejšímu večeru se nebudu vyjadřovat..na to nestačí ani cenzura :D Nic prostě, mám zničený podpatek, tričko (porodila jsem kámošku, která mi zničila ty boty) a půl hodiny jsme šly po Brně bosý, protože naše high heels byly opravdu high :D To stačí, konec debaty :)
Miluju Fergie ! ♥ ♥ ♥

Katy Perry - E.T.

18. dubna 2011 v 16:54 | Wanity |  My iPod
HG ♥ Omlouvám se za neaktivitu..napravím-mám v zásobě dva články :)
Co jsem dělala o víkendu ?
Sobota-ráno vstávání a pak jsme s kamarádkou byly 6 hodin ve městě :D Normálně všechno stihnu tak za 3-4 hodiny a teď padl takový rekord :D Pokoupila jsem SUPER věci v super slevách :) Jenže teď už mám nutkání zase jít nakupovat to, co jsem si tam vyhlídla :D Jenže penízky šetřím na středu (o tom ale až později). Potom malý odpočinek a doučování =/ Bohužel ze mě není génius, ale ten zítřejší test musím dát na jedničku nebo na dvojku, pokud nechci propadnout..:D Takže dnes se ještě stavím u tety, aby mi to dovysvětlila :)
Neděle-spala jsem, jedla jsem, fb, nehty, fb, spánek.
Dnešní nácvik na volejbal s umělýma nehtama fakt žůžo, jinak fotbal =/ :D Fakt jde poznat, že jsem holka..:D Tolik bych vám toho chtěla říct, ale můj blog nečtou jen cizí holky, kterým je to jedno.
Takže tady je písnička, která mě dnes ráno budila-na E2 a celý den mi zní v hlavě :D

French manicure

15. dubna 2011 v 19:14 | Wanity |  My catches
HG ♥
Jak se mám ? Někdy blbě, někdy ještě hůř, někdy to ujde, někdy celkem dobrý. Nic víc se u mě nestřídá. Jo, zas je v tom borec :D A taky škola =/ Hrůza, musím na doučování k tetě, jinak asi druhák nic..Sakra, sakra, sakra ! Ještě, že už je aspoň ten víkend :) Zítra plánuju konečně asi po třech týdnech do města to tam obhlídnout. Mám 700, nejradši bych si za to koupila tisíííííc věcí, o kterých jsem usoudila, že je NUTNĚ POTŘEBUJI :D :) Je mi po někom smutno, tak se musím nějak uklidnit, ne snad ? ;)
...Včera jsem si chtěla jít koupit růžový lak, ale samozřejmě jsem si koupila úplně jiné a ještě ke všemu 3 a rovnou to byla sada ! :D
Až pojede ten zajebanej blog líp, tak hodím všechny fotečky nehtů :)

Nemám je přilepené, čekám na neděli :D Dělala jsem si je sama asi jako všechny umělé nehty, které jsem měla až na výjmku-k narozeninám jsem jednou dostala už udělané.

Photos

13. dubna 2011 v 19:32 | Wanity |  My photos
HG ♥
Trocha fotek, nemám čas na pořádný článek -..-Set z Accessorize

11. dubna 2011 v 19:28 | Wanity |  My outfits/Fashion
HG ♥
Ta škola zase..dalo mi to pěknou facku po tom víkendu..:D Bohužel na mě zase něco leze, asi mám nějakej speciální druh alergie nebo nevím už =/ Dnes jsem při volejbalu neposrala ani jedno podání ! :D Oooo bože, to je na mě fakt výkon :D
Už dřív jsem si uložila obrázky těchto věcí, které mají v Accessorize (škoda, že tento obchod nemáme v Brně =/).Gift+other..

9. dubna 2011 v 23:36 | Wanity |  My catches
HG ♥ Omlouvám se za neaktivitu, snad se sb moc nezlobí :( Nebyl čas no..:D V pátek spánek odpoledne, večer tak trochu procházka po Petrohradě ...atd...♥ :P Nemohla jsem vůbec usnout, bylo mi zle =/ A hned rodinná oslava, takže jsem úplně vyřízená. Oslavencovi se dárek líbil :) Ještě aby ne, když jsem ho vybrala já a je tak sexy..:D


Stříbrný řetízek :) ..na živo vypadá líp ! :D

In store

7. dubna 2011 v 21:03 | Wanity |  My tips
HG ♥
Tak dnes jsem se flákala pěkně doma..:D No ''flákala''. Byla jsem u doktora (vstávání.....šla jsem tam úplně mrtvá a tak nechutně se mi tam šťourali v krku =/), v lékárně, v drogerii, v papírnictví, v klenotnictví a v obchodě s prádlem :D → Bratranec měl v úterý narozeniny, tak jsme mu s mamkou musely rychle koupit dárek. Stříbrný řetízek, naprosto krásný za 327 kč ! Já úplně koukala, protože jinde měli podobné třeba za 500 a víc :D Pak jsme mu koupily ponožky jako takový dodatek-ponožky jsou jako dárek od naší rodiny klasika..Jinak to počasí..těšilo mě teplo, ale ten vítr...! Ráno jsem si umyla hlavu, vyžehlila, prostě úpravy..a pak jdeme ven, fučí tam jak na větrné hůrce a všechen ten bordel, prach atd z chodníků a silnic mám v těch vlasech :D Jsou takové drsné a to ráno byly úplně hebké :D Ještě mě štípou oči a bolí loket, když už jsme u toho stěžování..:D Zítra už bohužel jdu do školy..Omlouvám se za ten ,,sloh'', ale nemohla jsem si to odpustit :D Snad si to někdo přečte :))
Teď už k tématu : Toto právě mají v Tally Weijl /myslím/ :DMy photos

6. dubna 2011 v 19:55 | Wanity |  My photos
HG ♥ Dneska jsem se konečně měla dobře, juhů :D Až na jednu věc..=/ To bych ale nebyla já a můj den, aby se něco nestalo :D
Fotky ze včerejška-naznala jsem, že mám v pokoji konečně dobrý světlo..:) Jinak je to focené mobilem, takže počítejte, že vždy budou na stejné brdo, protože s tím moc dobře fotit nejde..Dlouhých 17 let tu nejsi..

5. dubna 2011 v 15:36 | Wanity |  Celebs
HG ♥
Dnes má můj bratranec 18té narozeniny, je to hroznej zlobivec, floutek jeden :D :D Mám ho ráda :-* Ale o tom jsem psát nechtěla..Dnes přesně před 17ti lety ukončila svůj život jedna velká osobnost. Mnoho lidí ho doteď zbožňuje a vzpomíná na něj. Ano, řeč je o Kurtovi. Bože, vrať nám Kurta Cobaina, my ti dáme Justina Biebera (nebo Rytmusa) :D Aneb jak praví můj status : Rest in peace, my darling ♥Jennifer Lopez ft. Pitbull - On the floor

4. dubna 2011 v 20:29 | Wanity |  My iPod
HG ♥ Tu melodii znáte-lambáda přeci ne ? :D No nic, včera tu bylo 98 lidí O_o absolutně netuším, kde se tu vzali..:D Těší mě to, konečně dobrá zpráva za pochmurný EmoDnešek :( :D
Chce se mi tancovat :D :)

I'm stupid girrrrrrrrllllllll, stupid girl..

3. dubna 2011 v 11:35 | Wanity |  Diary


Hia ^^
Je to pravda, co už..


V pátek jsem byla venku se sestřenicí a našimi psy, tak jsme si krásně užily i večer při filmu :) Za to jsem ráda, že nesedím pořád jen u fb a na něco čekám. Stejně není na co.
Ale včerejšek =/
První část večera skvělý, to probíhalo vše v pohodě venku, jenže pak jsem někoho potkala no a trapas :D =/ Stydím se..moc se stydím a už nechci nikdy víc =/
Hrůza prostě, radši se nebudu vyjadřovat, jen se potřebuji vypsat, snad chápete..
Nevím co všem furt jebe, dohání mě to k šílenství.
Každopádně týden praxe nebyl taková hrůza jak jsem byla zvyklá, bylo to naopak celkem v pohodě :) Tak aspoň něco pozitivního :)


Zkresluje to díky tomu kontrastu =/

Dřeváky- hit jara a léta ?

1. dubna 2011 v 14:57 | Wanity |  My tips
HG ♥
Jedny z mých vyhlídnutých botiček jsou dřeváky z NY. Počkám si, až budou ve slevičce pěkně a pak si je koupím snad ♥ :) Tyhle botičky jsme mohli vidět např u Miley..