Máš na mě otázku ? Chceš s něčím poradit ? Ptej se !!! TADY !!!

Červen 2011

The face.

30. června 2011 v 19:25 | Wanity |  My photos
HG ♥

Vízo už je doma..Jsem mile překvapena, nemám žádnou 4 a už vůbec 5 nebo N !!! :) Takže babičky měly radost.. :D
Byla jsem samozřejmě venčit pejsana..a ještě půjdu :D Hrozně mě to baví, no a co. Dostala jsem marcipán v čokoládě od jednoho velice hodného pána ! :D Nebýt něj, tak mám život těžší..
Spala jsem a probudila mě klasicky smska.. =/
Nálada ? Protivná :D Musím pořád hrozně moc přemýšlet..

Sbírečka fotek z posledního týdne. Asi..:)


nejvíc Like na FB :D


I love Vanilla

28. června 2011 v 16:22 | Wanity |  My catches
HG ♥

Místo školy do města, krása ne ? :)
Včera jsem konečně po čtyřech dnech viděla sestřenku..Byla jsem s taťkou ve městě..toho jsem taky sto let neviděla a teď zase odjel =/ Už se těším na dovolenou u moře, celej týden s ním a sestřenkou pohromadě, nejlepší :) Jen mi tam bude chybět ještě někdo.. Mno ve městě jsem si koupila rifle, protože teď v létě jsou levný :D A mám piercing ve špeku úúú ^^
K večeru radši nic neříkám jako . . . Vytáhl mě ven jeden zlobivej pán, ale opravil mi kabelku..jakš takš :D
Dneska se mi fakt krásně vstávalo.. :D Koupila jsem si dárkovou sadu :D Najedla ve městě a pak šla k doktorce :) Všechno hotové, vyřízenééé, yes :)
Nezbytné věci na léto

26. června 2011 v 18:28 | Wanity |  My tips
HG ♥

Počasí v posledních dnech sice moc letně nevypadá, ale léto už je prostě tady, prázdniny tu budou za pár dní ♥, takže tu mám malinkou ukázečku pár věcí.
Páteční večer bych chtěla hodně změnit ! Ale jinak v pohoděěěě.. Radši mlčím ! Dneska jsem opět venčila sestřence pejsana spolu s jedním ehm no dá se říct kamarádem (je to takovej čurák !)..takže pak taky vzal psa :D Ten sestřenčin pes..hloupějšího jsem v životě nezažila ! Takovej blbeček :D Teď už mě čeká jen tisíc domácích prací, psaní slohovek a úklid. Juchajda.
__flashReplacement__

Black Eyed Peas - Don't stop the party

24. června 2011 v 19:37 | Wanity |  My iPod
HG ♥

Pořád poslouchám, každý den nabíjím mobil, usínám se sluchátkama.
Dneska mi bylo a je tak blbě !!! Usínala jsem kolem třetí. Probudila se v 11, vzala si prášek. usnula, probudila mě matka ve tři, vzala jsem si prášek. Oběd u babičky, tam jsem málem omdlela :D Ani ty schody jsem nemohla vykulhat.. Takže jsem usoudila, že je to tlakem-dala jsem si dvě pořádný kafe. Venčila jsem sestřenčinýho pejsana, u babičky jsem si vzala višně a maliny..takže mi bylo ještě hůř :D No hrůza, teď jsem snědla další dva prášky..a to mám jít za chvíli na mojito ! Co mám dělat..jestli dnešek přežiju, tak to zapiju dvojnásobně :D
Don't stop the party ! :)

Summer catches

22. června 2011 v 16:45 | Wanity |  My catches
HG ♥

Jsem invalidní inwalidity (přezdívka vymyšlena Lilipem Faššem). Kdybyste mě viděli, tak se leknete, fakt :D Dneska jsem byla v kině :)) Lidice...úplná pičovina !!! S prominutím..každej z toho dělal bůhví co a se mnou to ani nehlo :D Fakt film o hovně, nechoďte na to :D Dalo se to překousnout ten děj, ale stejně..nešla bych na to, kdybych věděla, o čem to je.
Byly jsme s mamkou pro jídlo no a cestou si koupila šaty, který jsem jí vnutila, protože se mi líbí :D Takže je budu nosit taky, i když do nich nemám ehm..dekolt :D
Úlovky z posledních dnů :


Trošku děvkatý botičky :D Ale jsou hezkoučký a nepohodlňoučký.

Pitbull ft. Ne-Yo - Give me everything tonight

20. června 2011 v 22:26 | Wanity |  My iPod
HG ♥

Počasí nic moc = světlo nic moc = žádný fotky :D

Ne kecám, jsem jen lenoch :) Ve škole mám trošičku problémek s jednou paní učitelkou a jednou (i tou druhou) slečnou. jsem v tom ale nevinně ! Kurva, zítra tam nejdu, mám vyrážku na ruce :D Když mě někdo přehodí přes zábradlí do kopřiv a já jsem celá rozlámaná, daleko bych nedošla a už vůbec bych ráno nevstala :) Takže zítra s maminkou do města cosi vyřizovat, ale aspoň nebudu sedět doma :D Juchajda, ta škola je tak na hovno.

Přidávám sem jen samí pecky jou jou :)

Ispiring text

19. června 2011 v 23:00 | Wanity |  My photos
HG ♥

Omluvuji se za neaktivitu, žádnou ohranou výmluvu nemám.
Víkend dá se říct propitý-jsem smutná. Včera jsem venčila psa (dlouho) a byla na rodinné oslavě, byly tam dvě miminka. Byla jsem utahaná a večer mě čekalo město..
Tak celkem dobrý no..v hlavičce mám už asi jasno ^^ Ale není to stoprocentní :D
Dneska ? Nákupy, YES !!! Zítra nafotím :)Nivea, Ikea boxes, I'm stupid

16. června 2011 v 19:13 | Wanity |  My catches
HG ♥

Dnes jsme byly s D. v Ikei ♥ Miluju to. mají výprodeje. Neměla jsem v plánu si nic koupit, protože šetřím (haha, jo je to tak). Ale krabice se 75% slevou mě natolik ohromily, že jsem neodolala :D Jiank k mojí náladě.. jsem zmatená a nevím, jestli mám čekat nebo ne. Kdo chce moc, nemá nic. Tak prosím, ať je ztratím oba ! :)Byly tam tři. Jedna veliká, střední a malá. Vejde se do nich ale celkem hodně :) Můj stůl.

H&M summer clothes

14. června 2011 v 23:34 | Wanity |  My outfits/Fashion

HG ♥

Miluju tu šunku (H&M) ! :D Už abych šla nakupovat, potřebuju to. Na zpravení posrané nálady. Už to prostě nejde, jsem v přechodu. Vyseru se na to, pořád se jen ptám proč a proč ? A proč ? Je to těžké, když do vašeho života vstoupí muž. A ještě těžší, když dva !!! Do prdele, to nejde..
Už nebudu nadávat, nemá to cenu, nic nemá cenu. Zítra nejdu do školy, v pátek taky ne, ve čtvrtek je stávečka. Potřebuju být doma a chvíli odpočívat..Ležet v posteli, poslouchat písničky, brečet a spát. Tak, jak je tomu poslední týden . . .
Na vše, co jsem začala a vypadalo slibně ať už jde o rozkreslený obrázek nebo tak něco, tak jsem se na to vykašlala a lituju tisíce věcí. Už aby to bylo za mnou ! Až budou penízky, zajdu nakupovat (nebo se opít) - ne kecám :DLady Gaga - Judas

12. června 2011 v 23:46 | Wanity |  My iPod
HG ♥

Oooo bože, já jsem tak blbá :D Proč si chyby vždy uvědomím až tak pozdě ? Tentokrát třetí den, pokrok.. Co nadělám, budu čekat. (Po pátečních ohních v sobotu ráno jsem byla ještě na chvíli venku) Jinak včera jsem byla na badmintonu opět, psala tu hloupou slohovku a pak na letní noci. K tomu radši komentáře nemám :D Jsem strašná ženská, strašná ! :(
Dneska vstávačka brzo jak slepice, na oběd k babičce..Tak jsem se přežrala, to kdyby jste viděli..! Se divím, že jsem se zvedla po té žranici všeho, co mi bylo nabídnuto. Potom učení (na dvě hodiny jsem usnula :D) a psaní druhé slohovky. Vůbec mi to nemyslí..vytáhla jsem sestřenici na badminton a venčení pejsana..Ještě mě napadlo jít si zaběhat, takže jsem došla v deset a úplně vyřízená s tím, že se ještě musím naučit právo =/ Tak zítra po cestě do školy asi :D
Oblíbila jsem si ji moc :))

Outfit + nails (fuck all !!!)

11. června 2011 v 0:35 | Wanity |  My photos
HG ♥
Omlouvám se za tu hroznou neaktivitu..Nebyl čas, poslední dny ani nálada. V úterý jsem byla venku do dvou ráno..Ve středu jsem byla na ohních, vše od bahna, protože celý večer chcalo a chcalo. Boty se mi asi rozpadly :D Ve čtvrtek . . . =/ O tom raději nemluvím, protože je to v hajzlu :'( Měla jsem to čekat..jsem tak blbá. Hold borci jsou (domyslete si sami). Takže dnes jsem hodinu a půl brečela v posteli jako malé dítě..pak se mi udělalo špatně, zvracela jsem a pak do večera spala. Kolem deváté mě sestřenice vytáhla ven se psem a pak hrát badminton, tak aspoň odreagování (bolí mě ruka, asi upadne :D). A velice rychlá domluva - včerejší/dnešní ohně s kamarádkou ze třídy a jejíma rodičema. Aspoň mě hodili domů, juchajda :)Mám tu strašně divné jedno oko..Nebo jsem divná celá. Hlavně že mám na krku přívěšek z Paříže :))

My baby ♥

6. června 2011 v 22:42 | Wanity |  My photos
HG ♥

Chtěla jsem se ozvat, ale nebyl časíček..V sobotu jsem byla na ohních, byly mnooo...ušly ! :D Nálada ten večer byla super, jinak pořád stejně blbý =/ Zlepšily mi náladu fotky, které mi poslal strejda :)) Moje dítě, je krásné, nemyslíte ? :)


Summer Tally

4. června 2011 v 19:04 | Wanity |  My outfits/Fashion
HG ♥

Včerejší a dnešní den v pohodičce :)) Teď se chystám na ohňostroje, ale nemám z toho kvůli určité věci dobrý pocit. Pořád jsem smutná a musím se rozptylovat, jinak se zastřelím :D Šla bych ještě na inlajny..♥ A nakupovat !!! Joo, to bych moc potřebovala, protože na léto vybavená nejsem :D Tady je pár fotek co by měli prodávat v Tally Weijl ♥ :)Chci ! Boty jsou má úchylka..Větší než kabelky snad :D ♥

Weekend !

3. června 2011 v 22:32 | Wanity |  Diary


Hia ^^
Konečně po náročném týdnu..


Ve středu jsem byla ve škole =/ A na ohňostrojích. Bylo to dobrý až na pár věcí..
Pořád strašně přemýšlím . . . :(
No co už, dnes je den zapomenutí, protože den trávím se svou sestřenicí :)
Byly jsme v kině na pirátech 4 ♥ Dobrý film, ale nejsou to klasičtí piráti prostě..
Teď u mě bude spát, zítra inlajny k Olympii :)
Procházky se psi atd..
Je mi smutno a nevím co mám dělat, zoufalé období..Už abych zase něco podnikla.
Sobotní večer je ve hvězdách :))

○○○ Aloha ○○○

Nokia N8 ?

1. června 2011 v 12:28 | Wanity |  My tips
HG ♥

Vše nejlepší ke dni dětí !
Co si myslíte o tomto mobilu ?

Já bych ho brala :D Ten můj je sice perfektní, kdyby se nesekal a nebyl rozbitý a jely sluchátka bez přidržování, otáčení atd.. Tak jestli ho někdo z vás náhodou má, můžete mi prosím poradit ? Nebo dát jiný tip na mobil ? (ohledně mobilů jsem hodně náročná !) Samozřejmě je problém cena :D Tento mobil stojí okolo 10, já bych o něm ale věděla za 5, takže . . . :D

Jinak moje nálada je většinu dne na nic, pokud s někým nejsem. Už aby byly prázdniny !