Máš na mě otázku ? Chceš s něčím poradit ? Ptej se !!! TADY !!!

Srpen 2011

Inna - Club Rocker

31. srpna 2011 v 17:03 | Wanity |  My iPod
HG ♥

Innu nesnáším, ale na tuhle písničku a ještě na Hot od ní se tak skvěle tancuje na tom pódiu pro štětky :D (takový ty pěkný sexy oblečený tanečnice v clubu)
Včera to bylo fajn až na některý lidi, který jsem nechtěla vůbec vidět =/ :O Fuj. Míchala jsem colu s rumem, podle taťky slabota, pak jsem tam nalila víc rumu a mamka že už to ani dobrý není :D No nakonec se to povedlo :)) Takže včerajšek/dnešek považuji za vydařený !

Bože jak mě se nechce do té školy :D Musím platit, platit a platit. Hodinová cesta, skoro každý den budu doma ve 4. Lehnu do postele do 7, pak dělám věci do školy a na nic nemám čas. Uvidím ty xichty, zase budou nervy a blbá nálada.
Ne snad ?


Budu si dál poslouchat letní písničky a tancovat klidně doma :D

Vybírám nový telefon. Nokia, tak poraďte prosím.. 5000 - max 7000 kč. Klidně použitý (jsou levnější a je mi u prdele, kdo měl ten mobil předemnou).


Víkend, oslava, randoms

29. srpna 2011 v 17:17 | Wanity |  My photos
HG ♥

Tak v sobotu jsem odpočívala, strašně mě bolelo to oko =/
Včera byla oslava kamarádových narozenin. Mělo tam být strašně moc moc lidí, ale bylo ani ne 10 :D Jooo mám ráda colu s rumem :) Ale ten kouř z cigaret mi to oko pěkně podráždil, skvělý. Hráli jsme bowling :D A při každém hodu mi padaly nalepené nehty. Prostě to nešlo, chápete ?! :D Vypadala jsem hrozně. Za to může ta jeho košile :)) Zítra jdu zapít konec prázdnin, to bude něco.


Jsem invalidní

27. srpna 2011 v 14:12 | Wanity |  Diary
Hia ^^
Opravdu nabitý týden si žádá následky.


Pondělí - koupák
Úterý - koupák a chata
Středa - koupák a grilování ? asi :D No prostě některý den po koupáku bylo grilování. Barvení hlavy, večer město.
Čtvrtek - inlajny s Domi na koloběžce
Pátek - koupák, večer město
Dnes - ODPOČINEK. Bolí mě v krku, mám rýmičku, bolí mě hlava, mám zánět v pravém oku, strašně to bolí a jsem unavená :D

Ve čtvrtek u D. jsme si objednaly obrovskou pizzu :D Byla jsem plná, dobře jsem se bavila konečně :)))) Bylo takové vedro, že se nedalo spát =/ Proč my dvě si z lidí děláme takovou srandu :D Hlavně z bývalých kluků a plavčíků :D :D
Dnes jsem vyřízená, musím ležet doma =/ Rodiče jsou už třetí den pryč :)))

Je to tak strašně nepohodlné se na vše koukat jedním okem !!!

Chtěla jsem přidat nějaké mé oblíbené písničky co vždycky hrají na discotéce kam chodím, ale na YT se mi je nepovedlo najít :(

užívejte zbytek prázdnin :)

○○○ Aloha ○○○

Tally Weijl

25. srpna 2011 v 10:33 | Wanity |  My outfits/Fashion
HG ♥

Když tu nejsem každý den, tak se můžu s tou krásnou návštěvností cca 40-50 lidí za den rozloučit že =/ :( Bohužel, nemám čas. Nemůžu tomu věřit, ale mám nabitý program haha :)))) V úterý i včera jsme byly se sestřenicí na koupáku. Včera večer po třech týdnech Xxmrdko, kde bylo takový vedro !!! Ze všech teklo, vydržely jsme tancovat maximálně půl hodiny :D Tak jsme měly pauzu a šly brzo domů, fakt to tam nešlo =/ Právě teď si chystám věci za Domi :) Dneska pojedu s ní na kolečkáče, bože umřu v tom vedru :D Ve dvě ráno bylo 24°, což nebylo v červenci ani omylem ve dne :D Těším se :)


Sluníčko→Ven→Na koupák

23. srpna 2011 v 10:36 | Wanity |  My photos
HG ♥

Včera jsem vstávala v 7:30 :O Usnula jsem v 5 ráno :D Pak za Dominkou a její mamkou, jely jsem na koupák. Dopoledne tam skoro nikdo nebyl. Jenom jedna ženská na nás pořád strašně čuměla =/ Bylo to tam super :D (zase jsme si z někoho dělaly srandu, chudák :D) Badminton nám moc nevyšel.. uvidíte proč :D Neopalovala jsem se a přesto mám spálená ramena a záda =/ Odpoledne jsem dojela úplně vyřízená, hned po tom jsem ale šla ven :D Super den, netrápily mě žádné zlé myšlenky jak to tak denně bývá :))) Měla jsem dobrou společnost a jsem spokojená :) Dneska budu trávit den se sestřenicí.

Na koupáku :


Moje situace. Rok single.

21. srpna 2011 v 11:35 | Wanity |  Info about me
HG ♥

Mám pro vás článek zaměřený více na mě, aby jste mi rozuměli.

Před rokem jsem musela ukončit vztah s jedním strašným kreténem. Ze začátku to bylo vše OK, potom se začal chovat hrozně, naše hádky neměly konců. Tak byl rozchod. Pořád mě otravovat a i teď jednou za čas otravuje. Naše rozhovory končí vždy špatně. Vytahujeme věci z minulosti, urážíme se atd.. Vždycky má takové nervy :D Od té doby jsem s nikým nechodila (neříkám, že ten rok jsem neměla žádného kluka-víte jak to myslím)

Občas se scházím s mým bývalým / kamarádem / spolužákem, se kterým jsem chodila (3 týdny :D :D) před dvěma a půl roky. To jsem byla ještě malý pívo :D

Jednou (na jaře tohoto roku) jsem potkala někoho v clubu, fajn kluk, jsme kamarádi, ale nic víc. No, potkala jsem víc takových, ale s těma si nepíšu :D Nemám důvod.

V dubnu.. osudový měsíc, jsem se začala bavit s někým, koho znám dva roky. Bydlí kousek ode mě. Dřív byl v pohodě. Teď . . . často se o něm zmiňuju :D Je to dlouhý příběh. Měla jsem ho hodně ráda, fakt moc. Rozuměli jsme si skvěle ! Teď už je to mezi námi bohužel horší a horší.. Líbí se mi, ale co s tím ? Nejde nic dělat.. :) Jeden čas jsme byli fwb :D Jestli se to tak dá říct.. :D No, konec debaty. Ještě mám u sebe jeho košili, kterou jsem měla sto chutí upálit.

V červnu.. mě ten bývalý spolužák seznámil s jeho kamarádem. Dva roky chodil s holkou, se kterou jsme si nikdy nepadly do oka, nesnášíme se už odjakživa. Rozešli se a on byl na mě tak hodnej.. On se mnou zapomněl na ni, já na toho kokota.. Bylo to fajn asi tři týdny. Pořád jsem byla s ním, jezdili jsme spolu všude kam on měl namířeno, poznala jsem jeho rodiče a kámoše.. Potom jsem u něj přespala. ,,Já ti zavolám''. Jistě, nezavolal. Zapoměla jsem si u něj ve spěchu sako. Dva týdny jsem ho sháněla, nakonec mi ho milostivě dovezl. Pak jsem se dozvěděla, že se vrátil k té holce. Moje šance ?

Během jara-léta jsem se taky občas viděla s mým bývalým spolužákem. Je dobrej, ale pomlouval mě. Ptal se, jestli je mezi námi něco víc. Vymluvila jsem se z toho. Ani nevím proč :))

Někdy jsem ráda, že jsem single. Ale není to tak lehký, pokud na někoho žárlíte, nebo se vám trochu víc líbí, nebo se zakoukáte.. Tak teda.. co mám sakra dělat ? :D :)))))

KOMENTUJTE, jsem zvědavá na váš názor !!!


(K)lamač srdcí

20. srpna 2011 v 12:38 | Wanity |  My tips
HG ♥

Asi půl hodiny se tu nad tím vztekám, ale zprovoznila jsem to !!! :D Juchajda juchajda ! :))) Snad to vám pojede stejně jako mě. Blog mě šíleně zlobí. Čtu si rubriku My iPod a v článku v nějakým názvem se zobrazovaly úplně jiné písničky, ale když jsem ten článek chtěla upravit, bylo to jako dřív. Prostě blog si se mnou hraje snad víc, než ten kokot..

Včera jsem se dokoukala (koukala zase od začátku :D) tento úžasný film ♥ Rozhodně doporučuji. Sama jsem o sobě nevěděla, že jsem na romantické komedie :O :O Nejsem přece, ale tahle se mi líbí :)) I když konec je vám jasný už od poloviny filmu (možná i dřív). Viděla jsem podobný Paula nebo jak se jmenuje, nebo prostě Paula byla hlavní postava a hrála si S.J. Parker, to byl jediný důvod, proč jsem se na to dívala :D Tady se mi líbí ten chlápek černovlasej ♥ ♥ ♥ Moc moc ♥ (toužím po novém designu, ale už mě nebaví je dělat tak jako dřív a hlavně už je neumím tak jako dřív :D)


Rooms :O

19. srpna 2011 v 15:55 | Wanity |  My photos
HG ♥

Chtěla bych žít tak, jako před 2-3 lety, nejlepší časy. Smajlíci xD atd atd.. :) A navíc.. ON ještě nebyl zkaženej pičus.
Dost kecání :D Sedím klidně celý den u we♥it a koukám na obrázky o_O
Pokoje podle mého : neveřila jsem, že se mi tolik zalíbí růžová barva v pokoji :O

22:26 : EDIT : ON je pičus.. strašnej :'( Chová se ke mě tak hnusně ! A prej, ,,já jsem takovej''.. Změnil se. Ubližuje mi to. Nedokážu se na něj vysrat. Ještě že mi napsal jeden známý z dřívějších časů.. po dvou letech chození rozchod :O Bože, proč je vše tak těžké ? :(
Kdybych tak někde sehnala něco velkého do mého malého pokoje se zebrovým/leopardovým vzorem ♥ Chci chci chci.


To chci, to chci, to chci :D :))

18. srpna 2011 v 18:59 | Wanity |  Diary

Hia ^^

To je tak pořád, pořád něco chci, jsem hrozná :D


Četla jsem si nějaký starý blogy a úplně moc vzpomínala.
Dneska jsem celý den doma, koukala jsem na bastardy :D :D A na Sex ve městě ♥, kterej dávají na lááááááv, ale já všechny díly zatím prošvihla. Tak jsem koukala od prvního do třetího a dneska v televizi čtvrtý :)
Šanon z Ikei jsem si obalila balícím papírem (zebra vzor, černo-růžový), no.. vztekala jsem se u toho :D
Ráda bych přidala fotky, ale můj mobil mi zase spadl a sekly se fotky, takže foťák mi jde zobrazit, ale nejde nic vyfotit =/
Ten mobil jednou hodím z okna !!! Někteří kamarádi nechápou, jak můžu s takovým mobilem žít :D Já taky ne :D
Plánuju použitou nokiu N8, aleee... nová stojí 10 a použité jsem viděla zatím za 7, tak vyměním všechny eura, kuny a uvidíme, co dám dohromady.. V prosinci mám narozky, vánoce a svátek, možná toho využiju, pokud mobil vydrží a nerozpadne se nebo nadobro nesekne (jak už to zkoušel).
Rodiče přijdou domů a hned je rušno, tak držím hubu a sedím.

ptejte se třeba co mám ráda ke snídani nebo nevím.. co vás napadne.. :D Hrozně ráda odpovídám :-*

○○○ Aloha ○○○

Alexandra Stan - Energy

17. srpna 2011 v 13:36 | Wanity |  My iPod
HG ♥

Včerejší výlet do Hodonína :

Vstávání v 6:10 hodin, jako do školy. Než jsem se ráno vymotala, trvalo to třičtvrtě hodiny :D
V 7 do Billy koupit snídani
Cesta za Domi do města, koupit si latté a pak na autobusové nádraží.
Ráno byla zima 13°, pak se začalo oteplovat :O
Vyjížděly jsme asi ve čtvrt na devět, jely hodinu a půl, cesta celkem utekla :)
Po příjezdu obchoďák ♥ (nedá se srovnat s těmi v Brně :D :D :D) Ale mají tam dobré věci a hlavně GATE, což my nemáme, nechápu proč :O
Všechno jsme stihly hrozně brzo :D S nákupem jsem spokojená :))
Šly jsme se najíst, všichni na nás koukaly, jako by jsme přiletěly z vesmíru :D Ověšené taškami :D
Kolem 12 jsme šly pěšky za Dominčinou kámoškou (byla tam ještě s jednou), bylo to fajn :) Jsem ráda, že jsem tam jela :)
Vrátily jsme se kolem 5 a pak rovnou do Vaňkovky na ledové mango ♥ Nejlepší pití :)) V Tescu jsme si každá ještě koupily dvoje boty :D Fotky budou později.

Dneska jsem udělala výborný kuřecí salát juch juch :D :)) Jsem nemocná, bolí mě hlava a v krku =/

Písnička od Alexandry Stan bože cože :O

Metalický podzim 2011, TOP výběr

15. srpna 2011 v 17:27 | Wanity |  My outfits/Fashion
HG ♥

Je fajn být zrovna teď nemocná.. (aspoň nemám chuť na cigarety, díky bohu..) Dva dny nespím =/ Ale hlavně že zítra musím být jako rybička ! :D Budu, už jenom proto, že se těším :)) Čeká mě výlet, juchajda :) (vživotě nebudu mít čas si koupit barvy na vlasy, zesvětlovač a udělat to veledílo) Měla jsem jít ven, ale to asi nic..
Vařím si čaje, které jsem nakradla (ve velkém počtu :D) v hotelu, kde jsem dělala.. a jsou výborný :D Julius Meinl.
Projíždím všemožné stránky, našla jsem tohle :
Jimmy Choo, 1.495 euro

Krásná chata, která bohužel není naše..

13. srpna 2011 v 9:35 | Wanity |  My photos
HG ♥

Včera jsem si dala sekanou z Globusu ♥ To je něco :) Dneska jsme měli jet na chatu (já bych ale nejela, i když rodiče mě ukecávají), ale počasí mluví za vše. Mamka vyloženě nasraná, nadávala na to počasí snad víc než já :D
V úterý (nebo kdy ?) jsme byli v Tescu v tom sportu mi koupit rukavice na kolo (79 kč :-OOO !!!) a helmu pro mě i taťku, takže barva šedá :D Pak na přehradu, langoš ! ♥ Na jedno velký parkoviště, kde jsem jezdila v taťkovým autě kolem dokola po tom parkovišti :D Jo, je to zábava, ale složitý :-O Nechci se vidět, až za chvíli budu dělat řidičák ! :D
Tady je strejdova chata na přehradě. Koupil tam dvě, pár metrů od sebe (prý byly za dobrou cenu) a on sám přitom bydlí v Bystrci (pro ty, co nechápou-je to 5 kroků u sebe prostě) :D Tahle je ta nedostavěná, tam je volný přístup, na tu druhou musíte mít klíče že :D
Johohoo, špekonožka.

I want..

11. srpna 2011 v 19:32 | Wanity |  My photos
HG ♥

Včera večer jsem byla po dlouhé době v clubu.. No celkem fajn.. :) Ale když je někdo kokot,tak je to kokot že :D
Dneska jsem si tak žrala ! Párek v rohlíku, ovoce se šlehačkou, hranolky, další hranolky.. :D Jsem unavená a to mám ještě jít ven. Z toho se nemůžu vyvlíknout.

Fotky té barvy, inspirace :


Mommy pleeeeeaaaaaaassse..

9. srpna 2011 v 14:04 | Wanity |  Diary
Hia ^^

Zase jsem si něco usmyslela a potřebuji na to maminku :D


Usmyslela jsem si to už když jsem začala chodit na blog Cherry.
Ale vypadalo by to, že se opičím.
Potom mě to chytlo, když jsem viděla na Fb fotky jedné bývalé spolužačky ze základky.
A seru na to, co si kdo myslí, chci novou barvu vlasů.
A sice zrzavo-blonďato-hnědou.
Domi si chce taky změnit barvu a celkem radikálně řekla bych :D
Takže v tom nemůže zůstat sama, já chci svoje liščí vlasy ! :D A moje rozhodnutí nezmění ani ten, kdo bude říkat, že jsem kopírka. Nejsem. Našla jsem si inspiraci i na we♥it, líbí se mi to, moje mamka je kadeřnice, tak proč to nezkusit hm ? :)

○○○ Aloha ○○○

New things

7. srpna 2011 v 20:05 | Wanity |  My catches
HG ♥

Včera hody. No.. pivo, jahodovej jelzin, pivo, pivo.. No bylo to fajn, až na to, že jsem ho viděla. Naštěstí mi zpravil náladu jeden.. no jeden kamarád :) Jeďte ve 3 ráno do města si koupit 3 frisca do večerky :D No bylo to fajn, ale dneska jsem to posrala.. pořád na něco musím myslet no a lituju. Dneska venku s kámoškou na zmrzce a na oříškách :D Chci si z internetu objednat srdíčko Guess. Už mám ale objednané Tiffany :D Za hrozně levno, takže to asi (nerada přiznávám) bude fake.
Tady je necelých 2000 kč (no spíš to, co jsem si za ně koupila) :

V Terranově mají mega výprodeje. No nekup si tílko za 50, max 70 kč..

Pitbull - I know you want me (balkan remix)

5. srpna 2011 v 20:48 | Wanity |  My iPod
HG ♥

Dnešek by byl super den, protože jsem byla s D., všechno jsme probraly atd.. :) Nakoupila jsem si co jsem potřebovala :) Najedly jsme se, dobrý pití, poháry.. :) Ale.. když jsem šla s mamkou z nákupu, zase jsem někoho viděla. Záchvat breku, nečekaně. Seru na to, ignor :)
Poslouchejte tuhle písničku, hrabe mi z ní.

Vzali to odsaď :D


Bože, ať už zmizí z mýho života, nebo tam je naopak až moc, ale v dobrým smyslu, ty hádky mi nestojí za to !

Rose etc.

4. srpna 2011 v 21:12 | Wanity |  My photos
HG ♥

Je mi hrozně. Je to takovej pičus.
Ještě že mám aspoň těch pár známých, kteří se na mě nevyserou a jdou se mnou ven → těším se na zítřek !!! :)
Dneska jsem byla ještě něco dokoupit a taky na oříškách :D Už jsou zralý lískáče, juch :DAlexandra Stan - Get back (ASAP)

2. srpna 2011 v 20:57 | Wanity |  My iPod
HG ♥

No v sobotu byl úžasný den nebo spíš večer. Dozvěděla jsem se sice blbý věci (o kterých stejně vím), ale bylo to hezký prostě. Neděle ne ! :D Že já jsem radši nedržela hubu :D Ještě že mi pak zpravil náladu..
Dneska mi bylo smutno. Pořád je mi smutno a pořád si něco představuju jako nějakej zkurvenej snílek, do prdele s mou fantazií, fakt že jo. Tak jsem se sbalila a jela sama nakupovat. 1500 v prdeli, takže s mobilem se můžu rozloučit. Mám tisíc věcí, 5 hodin čistého nakupování :)) Je mi líp. Trochu. Včera jsme s taťkou pili (on slivovici a já amundsenku) a poslouchali jsme toto pořád dokola na střídačku s Lollipop :D


A NECHÁPU proč to nejde normálně vkládat. Nechápu, co má blog zase za problém. Poraďte mi, jestli mi něco uniklo.. :)

Far away

1. srpna 2011 v 17:09 | Wanity |  My photos
HG ♥

No návštěvnost ujde, ale komentáře ne :D To je jedno, mlčte když nemáte co říct ! :D

Počasí strašný. Včera..no bože. Já se tak stydím.. :D Ještě že ON (superextra kámoš, bejvalej) mě dokáže rozesmát.
Tak strašně mě něco užírá, se zcvoknu. ještě že zítra mi přijede snoubenka a o víkendu mi taky snad něco vyjde :)