Máš na mě otázku ? Chceš s něčím poradit ? Ptej se !!! TADY !!!

Listopad 2011

Výbavička na zimu.

30. listopadu 2011 v 19:56 | Wanity |  My catches
HG ♥

Zima, moje nejoblíbenější roční období (asi spolu s létem kvůli prázdninám, ok :D). Takže potřebuju zimní výbavu, abych venku nezdechla, až bude -10° C :D Čepička (nějaká extra-super-sexy, dávám si na ní záležet :D), rukavice sice mám, ale další by se hodily taky.., šála ! (pořádně teplá a jemná, abych se do ní mohla zachumlat :D nejlíp taková ta spojená, veliká, šedá), tisíc silonek nebo ty černý silonky (jednou si je obleču a už jsou zničený a tečou oka ! :D), legíny (pro extra zimu-pod kalhoty, nebo k dlouhýmu svetru, kabátu a kozačkám).

Dneska jsem si koupila tři svetry a jedno tričko s dlouhým rukávem, úplně obyčejný a levný !!! :))

Dead :X

27. listopadu 2011 v 15:17 | Wanity |  Diary
Hia ^^
Jsem mrtvá jo.
Ok, ne tak docela, ale od soboty nemůžu pořádně spát, jíst a pořád na někoho myslím.
To se kompenzuje s praxí, která byla naprosto v pohodě !!! :)
Chodila jsem tam normálně ráda, byla jsem v cestovní kanceláři.
Dneska, ve 3 hodiny ráno jsem potkala ho. Hmmm rozbrečela jsem se. Celej ten večer stál za hovno, děly se jenom špatný věci a pak ho ještě potkat a ztrapnit se, fajn.. Bylo mi špatně a byla jsem tak protivná ! Dělala jsem jenom blbosti -.- Takže.. jsem mrtvá. Dnes jsem za celý den jedla jenom jednou a to trochu polívky..

Koukám se na dokument o netopýrech :D
Mějte se.

Britney Spears - Criminal

23. listopadu 2011 v 8:03 | Wanity |  My iPod
HG ♥

Proč jsem neřekla ,,ano, chtěla'' nebo ,,a co ty ? Já jo..'' Ne, není to nabídka k sexu :D Strach mi nedovolil.. Nikdy s ním nebudu chodit, vím to. Je to tak zatraceně složitý jak nikdy s nikým !!! Jo dobrý, nemusí to číst všichni moji bývalí, kteří omylem znají adresu mýho blogu (snesu jenom jednoho, toho, kterýmu stejně říkám všechno♥)

Furt si vymývám mozek touhle písničkou a to jsem Britney vůbec neposlouchala :/ Může za to hračkářství Sparkys, že to tam hráli !!! :D (ne, není mi do smíchu)

Falešnej

20. listopadu 2011 v 17:15 | Wanity |  My photos
HG ♥

Omlouvám se, ale není mě dobře.. Včera jsem probrečela celý večer a noc.. Tak dlouho se kvůli němu trápím, včera to došlo na vrchol. Taková smrtelná debata.. Ne, prostě nikdy nebudu šťastná s tím, koho chci :))) Smiřuju se s tím.

Dneska se u mě byla stříhat sestřenice, jo dobrý..

Falešnej úsměv, přinutila jsem se k němu.Dojemný, narozeniny

17. listopadu 2011 v 16:55 | Wanity |  My photos
HG ♥

Oslava 18. narozenin mojí sestřenice. Ty moje budou až za rok, nebo už za rok ? To je úplně jedno, teď neřeším věk.
Včera jsem měla tak dobrou náladu a dneska ? Jsem sama doma, nevím, co mě čeká večer, jestli vůbec něco čeká.. vždycky naslibuje.. No vlastně, všichni kluci naslibujou :/ Včera jsem se tak nasrala s prominutím.. Na všechny borečky. Už toho mám dost. Otázka.. můžete se přinutit mít někoho rády, když víte, že on vás má rád ? Jde to, když pořád myslíte na někoho jiného ?

Krásnej dort ! :))) Dala jsem si tři kousky a už jsem nemohla :D Vlastnoruční výroba, no řekli by jste to, jakej talent máme v rodině ? :D

Koukám na Jak utopit doktora Mráčka ♥ Miluju starý český filmy, ty hlášky a všechno :D :))))

Zimní boty ? :O

14. listopadu 2011 v 14:42 | Wanity |  My catches
HG ♥

Mamka mě normálně koupila kozačky :D Nečekala jsem to :) Ve čtvrtek, dneska dávám fotky :)

Musím se učit na čtvrtletku z matiky :/ Vůbec mi nevychází 4 :/ Pak ještě zkoušení, za půl hodiny jedu k zubařovi, no moooc se těším :)))

Dneska se mi zase zdály noční můry a těch dvou borečcích :D Se zastřelím fakt :/

Barva je béžovo šedá
Je mi blbě z té školy, fakt.. Týden jsem tam nechodila a jak jsem byla šťastná. Ať už je to ředitelský volno a svátek :D

David Guetta ft. Sia - Titanium

11. listopadu 2011 v 21:17 | Wanity |  My iPod
HG ♥ (velký dík mojí kamarádce S.)

Nekomentujete, to je špatný :/ Komentujte, mám novej design ♥
Jakže to bylo ve Vampires Suck ? Nebo ve Stmívání teď nevim :D ..ty úvodní věty.. ,,Co by jste udělali pro osobu, kterou milujete ?'' To se mě líbí ^^
Včera jsem měla náročnej den už od rána, pořád někde, jenom ne doma :D Mamka mi koupila kozačky, make-up a rtěnku ♥ Byly jsme vybírat barvu na vlasy (už ji mám, teď mám vlasy umyté v ručníku) a dárky. Zítra máme rodinnou oslavu -.- Dojela jsem domů, udělala spolužačce nehty a pak jela v 9 večer pryč :D No..co by jste udělali pro ... no však víte, byl to hezkej večer ♥ Vlastně celej den ♥ :)))
Dneska už tolik ne :/ Vztávala jsem brzo, pak jela do pryč se školou a přijela úplně zmrzlá :/ Ještě jsem za tu pitomou exkurzi platila okolo sto korun :/ Jsem měla zůstat doma, jsem nemocná a furt někde chodím :/ No.. aspoň jsem se v autobuse od spolužačky dozvěděla jméno téhle písničky, kterou jsem poslouchala, ale nemohla jí přijít na název abych si ji stáhla :D Takže :


Pořád chceš lásku. Ale když jsi ji měl, tak jsi ji ''zahodil''

9. listopadu 2011 v 20:29 | Wanity |  My photos
HG ♥

Tolik lidí mě dokáže nasrat. Mám žebříček cca 5 lidí, co jsou na denním programu a ani o tom neví :D
Už mě to nebaví. Jenom čekat v bez/naději. Carrie našla božskou lásku. Jak sama řekla, obnášelo to hodně trápení. Ona měla trápení s láskou, já mám trápení bez ní. Nemám pana božského-to je můj nedostatek. No a co, že je žena perfektní, sebevědomá a všechno, ale není kompletní. Tak a konec úvah, čtou to lidi, kteří nemají. Pokud chcete číst moje úvahy a názory na toto téma, tak radši osobní kontakt nebo tak něco..

Dneska jsem byla na doučování z matematiky, ale stejně z testu zase dostanu 4-5.. jestli vůbec..

Strašně mě užírá pocit, že nemůžu něco mít. (kde jsou ty doby, když jsme se vídali každý druhý den, pořád si psali a po třech dnech bez kontaktu jsi mi chyběl ? ..Teď si nenapíšeme a nevidíme se nejmíň týden a o to víc to bolí)..

Konec kecům. Čtvrtý den čučím doma, zavřená. Nenamalovaná a nemocná. Nudím se a nutí mě to pořád přemýšlet bože pomoc :D :///

Jo, jsem rozcuchaná, nenamalovaná a nosím brýle.

Líbí se mi prej ''buzeranti''

8. listopadu 2011 v 20:14 | Wanity |  Info about me
HG ♥

Po dnešní konverzaci s jedním milovaným blbeškem jsem se dozvěděla, že se jsem na buzeranty = herci a kluci, kteří mu nejsou sympatičtí a líbí se mě. Takže.. Kdo že se mě vlastně líbí ?

Ashton Kutcher - buzerant k sežrání ! Hnědý vlasy. Hnedý oči. Delší vlasy. Dokonalý tělo. (přesně můj typ haha) Ženatej ;)
Jak čučí :D

Dárek pro.. ?

7. listopadu 2011 v 21:07 | Wanity |  My tips
HG ♥

Článků na tohle téma bude asi víc, protože jsem náročná na dárky. Strašně ráda je dávám i když vím, že mi to ten člověk neoplatí. Jednomu člověku jsem dala dárek pokaždé, když jsem někde byla na dovolené, on mě nic. Zato od mamky dárek čekám stoprocentně, teď mluvím o Vánocích. Jenomže máme problém. Chceme stejnej dárek (ona se opičí). Ucítila na mě jednu voňavku, kterou jsem zkoušela, miluju ji už asi 4 roky :D A teď se do ní zamilovala i mamka. Takže : Koupit ji mamce k Vánocům a koupit ji sobě taky - vonět stejně ? Dá mi ji mamka k taky ? Nebo si ji koupit teď, do Vánoc bude pryč a bude klid ? Poraďte :D


Jinak jsem strašně nachcípaná, dneska jsem nebyla ve škole a vyhovuje mi to tak :D Rozbrečela jsem se u Sexu ve městě, i když jsem to viděla asi stokrát.

Mouchovražda

6. listopadu 2011 v 18:37 | Wanity |  My photos
HG ♥

Jsem nachcípaná jak pes. Proto chodím večer ven, jezdím v autě s otevřenou střechou, piju, kouřím, tancuju a málo se oblíkám.
S tím je konec :D Haha.

V pátek odpoledne ''dojemné'' loučení, celý den potom mi bylo smutno, proto jsem tancovala jako štětka asi tři hodiny v kuse, lidi na mě čuměli no a co. Jsem zlobivá holka. ... I'm sexy and I know it :D ♥
Včera jsem pila víno s pár známýma, pak procházka po městě :)
Dneska pořád nemůžu přemutovat na můj normální, jemnej, protivnej, holčičí hlas :D Mluvím jako 70ti letej rocker, co celej život jenom řval, kouřil a chlastal :D
Oběd a celé odpoledne u babičky-roznášela jsem bacily po celé rodině oujé.

V pátek jsem zabila mouchu tím způsobem, že mi vletěla do psacího stoje a já ji prostě přiklapla tím víkem :D :D :D Jo, smála se i učitelka :D


Elena Gheorghe - Midnight Sun

3. listopadu 2011 v 18:08 | Wanity |  My iPod
HG ♥

Chtěla jsem se ozvat dřív s fotkami, ale telefon jsem si utopila.
No.. nesla jsem ho v ruce a zakopla jsem nebo co.. a spadl do misky s vodou mýho psa :/ Byla jsem tak nasraná, proč nemohl spadnout mezi granule ?!!!
No samozřejmě nejel, tak jsem měla blbej den.. Sušila jsem ho, vyklepávala z něj vodu, fénovala, utírala pořád kapky co jsem vyklepala.. Baterku jsem hned vydělala a dala schnout k topení. A večer ? JEL !!! :D Jo šel zapnout :D Display teda vůbec nereagoval, tak jsem ještě chvilku nervila a nějak ten mobil přemlouvala a mlátila.. Pak se rozjel v pohodě, ale seká se doteď ještě víc než předtím, kdy jsem si tu několikrát stěžovala. Ale jede :))

Dneska jsem odešla o tři hodiny dřív ze školy-sere mě to tam, nebaví mě to tam, bolí mě v krku a nestíhám. Ne, tohle jsem nenapsala učitelovi smskou, ale nejradši bych to udělala :D

Dobře jsem udělala, stihly jsme s mamkou jet do města, koupila jsem si levnou a hezkou (jo, obojí zaráz, musíte jen vybírat) bundu.. Cena byla... ehm ehm :D Okolo 500 :) Vyfotím jestli to půjde, pak ještě gumičky, tričko a mikinu, protože venku jak na Sibiři a to mám kabát. Takže zimní výbavička. Všechno je černý :D To mi lidi nadávají, že nenosím barvy. Kiss my ass :P

Přejděme k písničce :D

Miluju ji, pořád zpívám :))