Máš na mě otázku ? Chceš s něčím poradit ? Ptej se !!! TADY !!!

Srpen 2012

Food and new in

31. srpna 2012 v 10:36 | Wanity |  My photos
HG ♥

Prvně než začnu cokoliv psát tak vám musím sdělit novinku. Víte jak pořád píšu o tom jednom.. Tak včera mi měl říct, proč se mnou nechce chodit. Ale řekl něco úplně jinýho !!!!!

Řekl, ŽE BY SE MNOU CHTĚL CHODIT.

Takže se pokuste si mě představit po celém roku a čtvrt, jak brečím štěstím ! Dneska jsem kvůli tomu nemohla ani usnout a teď jsem vstala brzo, jak na to pořád myslím a jsem pořád vysmátá, už mám úplně zatuhlý úsměv :D

Fajn, už jsem se uklidnila, teď mi prosím přejte pevný nervy a aby to vydrželo co nejdýl. Už k těm fotkám radši :D


Zapečené těstoviny s masem a sýrem, co jsem před pár dny dělala.

Nákup z Rossmannu, nehty

29. srpna 2012 v 18:07 | Wanity |  My catches
HG ♥

Do včerejšího dne jsem nechápala, jak někdo nemůže mít čas na blog.. ale včera jsem to pochopila, protože jsem neměla na blog ani 10 minut..

Po včerejším a dnešním dnu mi není moc do zpěvu jak se říká. Včera odpoledne to bylo fajn, přijela kámoška, šly jsme na nehty, nakoupit do drogerie a tak.. Pak jsem jela za ním, šli jsme na pivo.. a tam vybalí jak se chce odstěhovat, jak má další důvod proč se mnou nechodit.. a dneska o tom opět debata.. Zítra přijede a budeme o tom mluvit.. nebude možný se nerozbrečet.. ale pokud se to stane, tak je konec, protože mám zakázaný brečet přece. Bože, co to bude kurva za důvod..

Dneska mám náladu jako bych právě měla skočit do hrobu. Jooo ráda bych, aspoň by byl klid.

Mamka mě vytáhla k nám do obchodu Levná Móda, kde mají značkové věci, obnošené ale i celkem nové, nebo taky takové ty úplně obyčejné věci.. Koupila jsem si tam podprsenku, tričko a kabelku Exe jeans, pak ukážu..

Stejně z toho nákupu ani nemám radost, to je fakt vážný už.

Už z ničeho nemám radost. Protože nikdy nebudu chodit s tím, koho chci a díky tomu pro mě nic jinýho nemá smysl.

Radši mlčím už.

Super pudříček.. ale na co se malovat, když stejně s ním chodit nebudu, nemá to cenu. (ale byl ve slevě.. za nějakých 40 kč asi..)

Problémový fotky..

27. srpna 2012 v 19:34 | Wanity |  My photos
HG ♥

Ano, z jediné fotky, kterou jsem dala na fb mám pěkné problémy.. A to s ním. Kdybyste viděli jak mě včera skrz smsky málem rozsekal.. Tak jsme se hádali asi hodinu.. včera odpoledne jsem zase brečela, on že ještě jednou a konec. To je fajn no.. ani brečet už nesmím. A dneska ráno smska : Budeš mít dneska čas ? :-* ... ten hajzl.

Když řeknu, že si na fb nikdy nedám fotky v prádle, myslela jsem tím takové ty fotky jak mají v oblibě určité holky, že jen v podprsence a kalhotkách, kde jim je všechno vidět.. kozyyyyyy, břicho.. no prostě ty čubkatý fotky. K tomu bych se neponížila.. ale když si tam dám fotku, kde je vidět hovno, spíš mi tam jde o ty barvy, tak je hned konec světa.

Dneska jsem si byla zabruslit.. a na jídlo jsem si zašla do Ikeičky :D Měla jsem hroznou chuť na maso, na vepřové, tak jsem si dala řízek ♥ :D Později bude fotka, teď jsou na řadě moje fotky :D

A dneska jsou v Praze Red Hot Chilli Peppers ♥ Škoda, že tam nejsem :( :D

Tohle je ta osudová fotka :/ Bože, kdybych s ním chodila,tak jasně že si tam takovou fotku nedám.. ale nechodím a on mě za to prvně chce zavraždit a pak říká, jak je mu to u prdele, ať si dělám úplně co chci.. Však dělám, ale to on neví :D

Outfits - T-shirts

26. srpna 2012 v 16:15 | Wanity |  My outfits/Fashion
HG ♥

Ke včerejšímu článku komentujete pěkně, jsem celkem spokojená.

Dneska ráno mi psal on.. takže už jsem věděla, že je tady v Čr :) Za chvíli by měl přijet. Božeeee já se těším, ale taky trochu bojím..

Pozítří přijede kámoška a půjdeme spolu na nehty, těším se na ni :)

Musím jet do Ikei, snad mi na to kývne sestřenka.. už tam chci od doby co jsem tam byla posledně, asi před měsícem :D Miluju Ikeu ♥

A miluju svoje růžový spodní prádlo..


Untitled #143


BIODERMA

25. srpna 2012 v 15:37 | Wanity |  My tips
HG ♥

Prvně vám musím sdělit, co jsem dělala včera. Byla jsem s kámošem toho ''mýho'' nakupovat dárek pro jeho holku, která měla včera narozeniny. Ta jeho holka se jmenuje Eva, já taky, tak ať si ten debílek vezme příklad z kamaráda a chodí s Evičkou taky (ale ne s nějakou Evou, se mnou samozřejmě :D). Prvně jsme se museli jít najíst :D Potom jsme pokračovali do Tesca a do Vaňkovky.. ve Vaňkovce nic, tak nakonec nakoupil v tom Tescu. Bože, chtěla bych se mít tak jako ona.. koupil jí náušnice, které jsem vybrala já, za 800 kč, úplně krásné ! Potom přívěšek - takové velké stříbrné křídlo a k tomu řetízek, ještě jí prý potom má dávat velkou kytku.. Takže celkově za ni utratil cca tři tisíce (nevím totoiž kolik kč stála ta kytka).

Fakt, co bych já dala za to, aby mi to moje princátko napsalo blbou smsku ! A kdyby mi dal jen tu kytku, tak bych skákala radostí až do nebe :/ Ale nic no.. ani k svátku mi nenapsal.. a to mi neříkejte, že někdo nemůže vědět, kdy mám svátek.. ale to bylo období, když jsme se nebavili no.. Hlavně že já mu vždycky přeju, dávám dárky, vždycky když někam jedu, tak mu přivezu dáreček, platila jsem mu jídlo.. No dost, včera mě to tak dojalo, že jsem se i rozbrečela.

A po tom pláči mi bf vracel peníze, tak se trochu lekl, šlo to na něm vidět, chudák, musel mě nachytat v té nejhorší náladě :(

Koupila jsem rum a jela za kámoškou do města, náš plán moc nevyšel, jelikož strašně pršelo. Pak jsem měla hlad.. tak jsme se jely najíst. Jsem asi prase, když ona si dala střední hranolky a cheesa, já 4 a velký hranolky :D Potom jsme ještě jely na přehradu no.. vysilující večer, byla jsem hrozně unavená :// Rodiče mi odjeli na chatu = dneska volnej byt. Chtěla jsem si pozvat fotbalistu, ale chová se ke mě jako kokot, takže má smůlu chlapeček. A mě sex nechybí, takže ať si nasere :D :D :D

TEĎ K TÉ BIODERMĚ KONEČNĚ :D


Ve středu bylo to setkání v holetu Continental. 'Uváděli' to jeden pán a paní, měli prezentaci o novinkách co mají, povídali si s náma a pak točili video, kde se nás ten pán ptal na otázky.. Bože to byl trapas ! :D No a co, už ty lidi nikdy neuvidím a dostaly jsme dárečky v hodnotě skoro 3000 kč (počítala kamarádka :D).


Chcete vidět dovnitř co ? :D

Randoms ze života v mým pokoji, obraz

23. srpna 2012 v 13:44 | Wanity |  My photos
HG ♥

Chtěla jse, napsat článeček i včera, protože včera jsem byla s kamarádkou a její sestřenicí na takovém setkání kosmetiky Bioderma. O tom bude článeček zvlášť.

Včera mi došla smska z Chorvatska aaaaa :)
Dneska mi došla smska od taťky - Ewi dej tu vodku do lednice a poradne ji zavri. :D :D :D :D Poslechla jsem no :D - Taťka měl včera narozeniny. Popřála jsem mu tak, že zrovna když jsem odcházela, tak on před minutou přišel a šel rovnou do koupelny, takže přes dveře jsem mu řekla všechno nejlepší a jela jsem pryč a on pak taky.. dárek jsem mu nechala doma, ať mu ho dá mamka. Ani na jeho narozeniny s ním nemůžu strávit víc než 1 minutu prostě..Takže dneska na rodinné oslavě si to vynahradíme, budeme grilovat u babičky na zahradě a pít vodku :D

Před pár dny nám došel Ikea katalog, zatím jsem si ho neprohlídla celý, nemám na to čas, ale právě teď jdu na to :)

Tohle všechno jsou vzorečky parfémů, jeden je myslím z Paříže, kde jsem byla před rokem. Chloé je od Domi, ten Zippo je z katalogu parfumerie Fann a další už ani nevím..


Rossmann, H&M, Ann Christine

21. srpna 2012 v 14:38 | Wanity |  My catches
HG ♥

Ano, přesně v těchhle třech obchodech jsem byla a nechala jsem tam asi 1100 kč. Chtěla jsem si pěkně projít Vaňkovku.. ale dojela jsem do města, šla do H&M a AC a už jsem neměla peníze :D Takže vyčerpání mého limitu bylo bohužel rychlejší než moje nakupovací rychlost :D Ale z té útraty nemám nervy, jelikož můj bf mi dluží přesně 1000 kč, takže to bude vyrovnaný :)

Sere mě, že v noci nemůžu spát. Mám obavy, předškolní depresi.. Protože on je na dovolené, tak mi je hrozně smutno.. ani nepíše, asi má vyplej mobil jak říkal.

Moje babička půjde do nemocnice na operaci a nějaká vyšetření, tak z toho mám taky nervy a doufám, že jí to dopadne dobře a co nejdřív se uzdraví... protože co bych bez ní dělala ? Je mi mnohem bližší než babička a děda z taťkovy strany..


Nové tričko, konečně jsem si ho koupila.. Nirvana je moje nejoblíbenější skupina.. i když Kurt je už 18 let v hrobě.

U bazénu se psama

20. srpna 2012 v 14:11 | Wanity |  My photos
HG ♥

Včera hned jak jsem vstala jsme s mamkou, taťkou, babičkou a s dědou jeli k sestřenicím.. Oni jsou na dovolené v Chorvatsku stejně jako dalších 5 mých známých. Prostě všichni v prdeli, samí hlídání psů atd :D

Tak jsem si chvilku poležela na sluníčku a dvakrát skočila do bazénu.. Můj pejsek se o mě bál, tak běhal kolem bazénu, štěkal a úplně nervózní byl :D Pak když jsem se trochu potopila a cákala vodu ven, tak to nevydržel a skočil za mnou :D

Bože, tak mi chybí ten můj blbeček.. teď si chlastá někde v Chorvatsku s mýma slunečníma brýlema.

Dneska jsem vstávala o půl deváté ráno.. prvně jsem chtěla dřív, ale pak jsem se rozhodla, že až v deset budu vstávat. Ale NEDALO SE TO, jelikož nějací SOUSEDI KRETÉNI si pořídili andulku !!!!!! Neznám uřvanějšího ptáka.. bratranci taky měli.. Ta svině se jmenovala Jiřina a furt jim zdrhala :D Tak ji dali sestřenicím, jak jsme u nich teď byli.. Jiřina už je klidnější, už je taky stará.. Ale tady ten upípanej pičus řve od rána celej den. Takže se nemůžu vyspat, protože je to fakt hodně slyšet.Sluneční brejličky za 50 kč atd..

18. srpna 2012 v 21:48 | Wanity |  My photos
HG ♥

Z názvu článku víte o co jde :D Včera jsem byla ve Vaňkovce koupit mamce kafe, dala mi 50 kč za to, jak jsem hodná, že tam jedu :D Tak jsem si za to v C&A koupila brejličky ve slevě, jelikož moje jediný pilotky si půjčil ten pakoušek sebou na dovolenou. Co bych pro něj neudělala ♥ Pak přijel strejda s tetou a malou sestřenicí.. tak jsme spolu šli na hřiště ještě s jejich psem. Večer se mi ozval jeden kamarád, tak jsme o půlnoci jeli koupit flašku vodky ještě ... Nooo dobře to dopadlo ... ehm na dětském hřišti :D

Dneska jsem spala do dvou odpoledne a stejně jsem pořád unavená.. před chvílí jsme se vrátili od známých z grilování..

Ještě pěkný obal k nim je :)


Gift for my dad

16. srpna 2012 v 17:42 | Wanity |  My photos
HG ♥

Tak dneska jsem byla v té Ikei jak jsem psala.. sestřenka mi tam platila rámeček, jelikož všechny moje peníze padly jako záloha na tetování, na které jdu 21. září.

V úterý jsem večer šla na pivo s kámošem a byl tam i ON.. tak jsem u něj přespala, protože teď měl volný byt :))) Mohla jsem u něj spát i včera, ale neeee on prý měl moc zařizování do Chorvatska..

Já už chci to tetovánííííí bože jsem tak nedočkavá.. nakonec to ale bude muset být větší než jsem chtěla, jelikož by nebylo dobře vidět to písmo co tam bude. Mamka mi opět dělala přednášky.. že na ruce to bude moc vidět bla bla bla, zůstane mi to napořád bla bla bla.. já to asi nevím že ?! :D

Tohle je dárek pro mého taťku

Mám tam nateklé rty, na to se nekoukejte :D Líbí se vám to ?


Nové věci z drogerie

14. srpna 2012 v 19:35 | Wanity |  My catches
HG ♥

Dneska jsme s mamkou byly v drogerii.. pěkně mě tam naštvala, ale to už nevadí..

Strašně se nudím, proto přidávám teď články každý den :D Za půl hodiny jdu ven se sestřenkou a jejím psem. Do té doby umřu nudou snad :D

Ve čtvrtek pojedu do Ikei a snad budu mít čas na to, abych se zašla objednat na tetování.. Musím koupit dárek taťkovi k narozeninám. V plánu mám mu vytisknout fotku jak klečí u kance s brokovnicí v ruce a jako pozadí má les. (Ano, můj taťka je myslivec a taky vášnivý rybář, ale s rybama žádnou pěknou fotku nemá) V Ikei mu koupím nějaké mořské plody, hrozně je miluje a já nesnáším ble :D Doufám, že si je bude dávat k jídlu až nebudu doma :D

Tady jsou fotky toho, co jsem si koupila.. tak moc jsem se nudila, že jsem je i upravila :D :D

V Rossmannovi měli akci jedna maska + druhá zdarma.. Takže obě dvě stály dohromady 129 kč, což je podle mě úplně super cena :)


Nehtíčky atd..

13. srpna 2012 v 19:29 | Wanity |  My photos
HG ♥

Pořád mám rýmu a není mi dobře.. ale dneska mi zlepšil náladu ten fotbalista.

Dneska se mi zdál sen, že s ním mám svatbu :D Vzbudila jsem se úplně s hrůzou :D Ale to se nikdy nestane, když se mnou nechce chodit, logicky nebude ani svatba že.. debilní sen !

Včera večer jsem si oloupala lak a udělala jsem si umělé nehty.

A tady je taky moje dva týdny nové srdíčko, pro ty, kteří si ho ještě nevšimly, protože jsem ho nefotila zblízka..

Samozřejmě Guess bylo z nich nejhezčí :) Taky nejdražší, ale i tak nestálo moc.. nebo spíš ne tolik, kolik jsem měla limit. Ale stejně bych chtěla ten řetěz za 4OOO kč :( Ten ale nikdy mít nebudu, pokud si ho nekoupím sama :D


Rodiče zpět, hody, rýma, fotbal, pěknej fotbalista

12. srpna 2012 v 18:22 | Wanity |  My photos
HG ♥

Popisek článku je to, co se mi stalo za poslední dva dny.

Sobota - probudila jsem se s rýmou. Šly jsme s kámoškou na fotbal Medlánky - Tišnov. Za Medlánky hraje její soused, pak ještě jeden známej no a ještě jeden můj známej, se kterým jsem si psala, ale nikdy nebyla venku a chtěla jsem ho vidět. Celou dobu seděl na střídačce :D :/ Takže jsem viděla pěkný hovno, protože vidím blbě do dálky a přes celý hřiště opravdu nepoznám tváře lidí :D

Večer jsme šly s ní na hody, kam měli přijít i naši fotbalisti.. Bavily jsme se ale docela dobře i během toho čekání :D Můj bf vypil 9 piv a ještě vodku, to prase !!!!! :D Potkala jsem tam hodně lidí.. a kolem 23 h přišli fotbalisti :) Bože bože, nesnáším modrooký blonďáky.

Stejně jsem ale beznadějně v prdeli z někoho jinýho, o kom tady pořád píšu že.. :D

Vařila jsem kuře na zelenině s rajčatovou omáčkou. Bylo to dobrý, musím se pochválit :D


Hair bow

10. srpna 2012 v 13:21 | Wanity |  My tips
HG ♥

Ptejte se mě na něco prosíííííím ! TADY, nudím se a odpovím snad na cokoliv :)


Tak včerejší večer u něj byl docela fajn no až na jednu maličkost :D Ale jsem opět o krůček blíž haha :P Ráno jsme měli tak krásně naplánované no a on musel přijít jeho táta :D :D Bože :/ Proč zrovna já ? :D

Dneska mám volnej byt přes noc, rodiče jedou na chatu.

Včera jsem si z vlasů dělala mašli.. moc se mi nepovedla, měla jsem to pěkně rozjebaný už od začátku :D Dělala jsem si taky pěkně debilně pozpaměti podle toho co jsem si pamatovala z návodu.. tady je dobrý návod, koukejte :)

Zkoušely jste to už ? Jak to dopadlo jestli jo ?Wanitice

8. srpna 2012 v 22:00 | Wanity |  My photos
HG ♥

13 komentářů k outfitům stačí, potěšily jste mě, proto přidávám další článek hned dneska :)

Dneska odpoledne jsme byli s my best friend koupit vodku a dva džusy.. prvně to šlo, ale pak to byl hnus ! :D Zbylo nám ještě trochu vodky, protože se to už nedalo pít ani s tím džusem, tak jsme koupili ještě energiťák :D A já jsem si koupila salát a k tomu bagetu a rohlík :D Stejně mám pořád hlad, ale nic si nedám, protože by mi to nesedlo, znám se !

Na hřišti kde jsme se smečkou ostatních divokých vlků seděli tak tam přijel můj bejvalej pičus na motorce !!!! Bože já ho nenávidím.

Zítra jdu opět k tomu ''mýmu'' princovi.. večer (v 01:52 ráno) mi psal, že mu chybím v posteli. Božeee jak mi bylo krásně, když jsem si to v 5 hodin ráno přečetla a pak usnula a dál spala :)

Nirvana - Heart Shaped Box ♥

Účel této fotky vám neřeknu, ale vyšlo mi to ;))) Jsem chytrá a provokativní tak, jak chci :D

Outfity - šaty

7. srpna 2012 v 13:58 | Wanity |  My outfits/Fashion
HG ♥

Jelikož jsem se jeden den celkem nudila, tak jsem udělala pár dalších outfitů. A taky vám můžu říct, že bych potřebovala nový telefon, jelikož ten můj shit se vypíná sám od sebe už třeba pětkrát denně, seká se, obrázky se načítají několik minut a pořád se zasekávají, když přepínám písničky, tak to taky trvá sto let.. prostě je to ještě horší než dřív a to jsem taky nadávala.. teď aspoň hodně oprávněně !

Včera jsme byly se sestřenkou na koupáku, bylo to fajn v tom vedru :) Akorát jsem tam utratila asi 180 kč za jídlo, pití a zmrzlinu :D No a cooo, byl to můj první koupák tento rok.

Pak jsem u ní přespala, koukaly jsme se na Prci prci prcičky 3, nejlepší díl !!! :D Mám to na dvd asi tak od roku 2006 a pořád se mi to nechce stáhnout a dát na flashku.. to dvd jsem samozřejmě zapomněla u ní v přehrávači že :D

Na tom koupáku se mi odlouply dva nehty.. taky že je mám už měsíc a jsou pěkně odrostlé.. takže je ztrhnu všechny (i když to bude bolet, protože drží pevně) a udělám si nové a taky si odlakuju a nalakuju na nohách, protože ten lak už je hrozně oloupanej z té vody..

Dneska doma uklízím jako pomanutá, protože nemám co dělat a nechci myslet na toho ''mýho'' blbounka..

Tenhle se mi líbí nejvíc

Untitled #142

Je to v piči

5. srpna 2012 v 18:01 | Wanity |  My photos
HG ♥

Včerejší večer.. Celá natěšená - s oholenýma, namazanýma celýma nohama, vykoupaná, navoněná, učesaná, pracně namalovaná, v krátkých červených šatech - jdu k němu s tím, že nemá rodiče doma a že u něj budu spát a že ho konečně zlomím aspoň tím, že s ním něco bude ...

Už tomu fakt nerozumím. Bože, to není normální borec.. Už si fakt připadám jako naprostá nula, nejošklivější, nejblbější na světě, když ze mě pořád dělá piču a odepisuje mě. Strašně nasraná jsem včera byla po té konfrontaci.

Ještě že existuje někdo jako moji kamarádi.. i třeba na chatu se mi zvedne nálada. Ale když na to myslím, tak se akorát naseru víc a víc.

Tohle je můj úsměv : néééé nejsem nasranááááááááááá, v pozadí jeho košile

Justin Bieber - Boyfriend

2. srpna 2012 v 14:55 | Wanity |  My iPod
HG ♥

Před pár hodinami jsem se vrátila domů a jsem ráda, že jsem doma !!!! Konečně domácí pohodička, domácí prostředí..

Vlastně jsem tam nic nedělala, jen se flákala.. tři dny bez facebooku a v klidu. Až poslední den jsem tam byla, protože jsem měla dojem, že někdo má narozeniny. A měl, moje spolužačka, kamarádka a zároveň moje aff Pessily měla narozeniny.

Balení věcí je v pohodě, horší je vybalování ! Nesnáším to :D

Když se před někým z mých kámošů zastanu Justina Biebera, tak by mě nejradši zabili.. Ale oni nejsou normální :D .. Sice má ženskej hlas, účes jako kdyby měl na hlavě hrnec.. Ale má úspěšnou kariéru a plno peněz, které si sám opravdu vypracoval a zasloužil !!! Možná vypadá jako buzíček, obličej má jako holka, ale když se zaposloucháte do téhle písničky.. rozumíte textu (nebo si ho najdete a přeložíte), tak nemůžete říct, že je to sračka ... Mě se od něj písničky moc nelíbí, ale tahle mě dostala.