Máš na mě otázku ? Chceš s něčím poradit ? Ptej se !!! TADY !!!

Říjen 2012

PŘSTĚHOVÁNO !

6. října 2012 v 18:17 | Wanity

HG ♥

Takže moje rozhodnutí včera padlo celkem rychle - přecházím na blogspot. Jestli se mi tam nebude líbit, tak se vrátím sem. Prvně tam předělám pár článků co mám tady a pak to tam víc rozjedu :)

Takže moje affs si mě přepište a ozvěte se mi na blogspot, že jste si mě přepsali.. Zvlášť vám psát nebudu, aspoň uvidím, kdo ke mě chodí a všímá si novinek.

http://wanitycheetah.blogspot.cz/


Outfity číslo milion

5. října 2012 v 17:47 | Wanity |  My outfits/Fashion
HG ♥

Hodně přemýšlím, že si založím blogspot, ale bylo by mi hrozně líto tenhle blog tady nechat osamotě. Ale když zase vidím, jak poklesla návštěvnost a na komentáře serete, i když já denně obejdu tak 30 blogů a nevím kolik blogspotů.. tak se mi chce opustit blog.cz.

Jenže to bych si sebou musela vzít články odsud a začínat zase znovu, což se mi moc nechce.. a navíc bych s tím neuměla :D A chtěla bych tam mít počítadlo což nevím jak se dělá a vůbec.. stálo by mě to milion nervů.. ale zase bych měla novou šanci, prostě novej blog = novej život, chápete.

Takže jsem bezradná, pomoc..

Jinak Denisek se dneska odpoledne už probral a napsal mi.. ale pořád žádná sláva, bude tam ještě dlouho v té nemocnici :/

Na praxi jsem si hned ráno hrozně spálila ruku :/ Nalívala jsem polívku do plechovýho ešusu a nenapadlo mě, že to třeba bude kurevsky pálit že.. Takže mám prostředníček, prsteníček a malíček úplně v hajzlu. Mám to pořád červené, mám tam puchýře a nejdou mi ty prsty ani moc ohnout.. A nalijte si s takovou rukou asi 100 polívek. Ty číšnice mi říkaly, ať nalívám rychleji, ale to prostě nešlo ! Krávy jedny, jim nevysvětlím, že to bolí ! Celou dobu jsem si tu ruku namáčela ve studené vodě.. Bolest strašná :/

Už chci peníze z té praxe :( Budou až za týden a navíc ... 14 kč na hodinu :D :D :( Kdyby to nebylo povinné od školy, tak se na nějakou praxi může vysrat.Untitled #161


So sad.. :(

3. října 2012 v 22:19 | Wanity |  My photos
HG ♥

Dnešek je blbej den. Sice mě z praxe pustili o hodinu dřív, ale jela jsem si pro sluchátka, který samozřejmě pořád němají.. zítra mi budou volat, jestli je vůbec dostanou.

D. mi vyčítal, že jsem mu neodepsala, přitom jsem několikrát psala a když jsem mu zkoušela volat, tak to ani nešlo.. tak jsem jela za ním domů. Doma byl jenom jeho taťka. Ten mi řekl, že se mu nemůžu dovolat, protože nemá zaplacenej paušál a to číslo prostě nefunguje. Super. Pak mi řekl ještě lepší věc.. Denisek je na pohotovosti.

Úplně mě to zarazilo.. potom přijel Denisův strejda a odvezl nás za ním do nemocnice. Zkolabovala mu plíce a něco mu tam prasklo.. takže nemohl dýchat a ani se hýbat. Na JIPce si ho nechají týden, teď má po operaci a je na kapačkách.. Málem to se mnou seklo, když jsem ho viděla v tom stavu.. Doufám, že mu na těch plicích nenajdou neco horšího a že se to už nestane ! Týden ho neuvidím, protože nejsem jeho rodina, takže za ním nesmím.. Jedině až ho dají na normální lůžkové oddělení.

Bože bože chudák, mám o něj hrozný strach :(

Takhle jsem dneska šla ..


Mini nakupováníčko

2. října 2012 v 17:31 | Wanity |  My catches
HG ♥

Na praxi to celkem jde, ale je tam blbej kolektiv, hádky a tak.. to prostředí mě štve no. A taky nalívání polívek tři a půl hodiny. Mi řekněte, ve které normální restauraci mají obědová menu od 10:30 do 14:00. Já bych to dala od 11 do půl druhé tak jako všude u nás. Aspoň že tam dostanu najíst. Dneska jsem jedla kuřecí plátek se sýrovou omáčkou a hranolkama, mňamííí :D

Dneska po cestě k doktorce jsem si u ťamíka koupila umělé řasy a náušnice.. Proč si je kupovat ve Vaňkovce za stovku nebo víc, když je můžu mít za 29 :D Samozřejmě že bych si ráda koupila i ty dražší, protože jsou hezčí a bohatší, ale tyhle se mi zalíbily :)

Líbí se mi hlavně ta barva :)