Máš na mě otázku ? Chceš s něčím poradit ? Ptej se !!! TADY !!!

Info about me

Tisíc otázek

25. ledna 2012 v 19:21 | Wanity
Nudím se...

1: jaký mám mobil? LG
2: Mám sourzence? Ne
3: sem oblíbený? Ani né :D
4: líbí se mi někdo? Samozřejmě že ano.
5: Sem ve vztahu? Samozřejmě že ne :/

Líbí se mi prej ''buzeranti''

8. listopadu 2011 v 20:14 | Wanity
HG ♥

Po dnešní konverzaci s jedním milovaným blbeškem jsem se dozvěděla, že se jsem na buzeranty = herci a kluci, kteří mu nejsou sympatičtí a líbí se mě. Takže.. Kdo že se mě vlastně líbí ?

Ashton Kutcher - buzerant k sežrání ! Hnědý vlasy. Hnedý oči. Delší vlasy. Dokonalý tělo. (přesně můj typ haha) Ženatej ;)
Jak čučí :D

Naučit se do zítřka

5. září 2011 v 20:47 | Wanity
Umíte se učit ?
Když máte zadaný úkol delší dobu, uděláte ho ze začátku nebo na poslední chvíli ?
Hádejte, kdy já :D Do zítřka se musím naučit. Strašně mi to nejde, v učení jsem vážně případ. Ale nakonec to utáhnu na dobré známky, jsem geniuska :) První dvojky jsem měla ve čtvrté třídě, trojky v sedmé třídě. Teď to táhnu ještě nějak tak průměrně dobře, řekla bych.. Ale nepřijde mi, že moje inteligence odpovídá známkám :D Třeba u matematiky to byla vážně ''haluz'', že jsem měla dvojku. Když na základce 3-4 a přišlo mi, že jsem chápala víc :D No co vám budu povídat, škola je mučení. Jestli dám maturitu, tak se strašně moc opiju. Což nedám. Ještě času dost :D Tak jen informativně, aby jste věděli, jak jsem na tom. Tady je kousek : hádejte čeho :D


Za růžového večera
pod dubem sličná děva sedí,
se skály v břehu jezera
daleko přes jezero hledí.
To se jí modro k nohoum vine,
dále zeleně zakvítá,
vzdy zeleněji prosvítá,
až v dálce v bledé jasno splyne.
Po šírošíré hladině-
umdlelý dívka zrak upírá;
po šírošíré hladině
nic mimo promyk hvězd nezírá;
Dívčina krásná, anjel padlý,
co amarant na jaro svadlý,
v ubledlých lících krásy spějí.
Hodina jenž jí všecko vzala,
ta v usta, zraky, čelo její
půvabný žal i smutek psala. -
Tak zašel dnes dvacátý den,
v krajinu tichou kráčí sen.

Naučte se to za mě a zaplatím vám :D :)))

Moje situace. Rok single.

21. srpna 2011 v 11:35 | Wanity
HG ♥

Mám pro vás článek zaměřený více na mě, aby jste mi rozuměli.

Před rokem jsem musela ukončit vztah s jedním strašným kreténem. Ze začátku to bylo vše OK, potom se začal chovat hrozně, naše hádky neměly konců. Tak byl rozchod. Pořád mě otravovat a i teď jednou za čas otravuje. Naše rozhovory končí vždy špatně. Vytahujeme věci z minulosti, urážíme se atd.. Vždycky má takové nervy :D Od té doby jsem s nikým nechodila (neříkám, že ten rok jsem neměla žádného kluka-víte jak to myslím)

Občas se scházím s mým bývalým / kamarádem / spolužákem, se kterým jsem chodila (3 týdny :D :D) před dvěma a půl roky. To jsem byla ještě malý pívo :D

Jednou (na jaře tohoto roku) jsem potkala někoho v clubu, fajn kluk, jsme kamarádi, ale nic víc. No, potkala jsem víc takových, ale s těma si nepíšu :D Nemám důvod.

V dubnu.. osudový měsíc, jsem se začala bavit s někým, koho znám dva roky. Bydlí kousek ode mě. Dřív byl v pohodě. Teď . . . často se o něm zmiňuju :D Je to dlouhý příběh. Měla jsem ho hodně ráda, fakt moc. Rozuměli jsme si skvěle ! Teď už je to mezi námi bohužel horší a horší.. Líbí se mi, ale co s tím ? Nejde nic dělat.. :) Jeden čas jsme byli fwb :D Jestli se to tak dá říct.. :D No, konec debaty. Ještě mám u sebe jeho košili, kterou jsem měla sto chutí upálit.

V červnu.. mě ten bývalý spolužák seznámil s jeho kamarádem. Dva roky chodil s holkou, se kterou jsme si nikdy nepadly do oka, nesnášíme se už odjakživa. Rozešli se a on byl na mě tak hodnej.. On se mnou zapomněl na ni, já na toho kokota.. Bylo to fajn asi tři týdny. Pořád jsem byla s ním, jezdili jsme spolu všude kam on měl namířeno, poznala jsem jeho rodiče a kámoše.. Potom jsem u něj přespala. ,,Já ti zavolám''. Jistě, nezavolal. Zapoměla jsem si u něj ve spěchu sako. Dva týdny jsem ho sháněla, nakonec mi ho milostivě dovezl. Pak jsem se dozvěděla, že se vrátil k té holce. Moje šance ?

Během jara-léta jsem se taky občas viděla s mým bývalým spolužákem. Je dobrej, ale pomlouval mě. Ptal se, jestli je mezi námi něco víc. Vymluvila jsem se z toho. Ani nevím proč :))

Někdy jsem ráda, že jsem single. Ale není to tak lehký, pokud na někoho žárlíte, nebo se vám trochu víc líbí, nebo se zakoukáte.. Tak teda.. co mám sakra dělat ? :D :)))))

KOMENTUJTE, jsem zvědavá na váš názor !!!

Info about ME ^^

23. března 2010 v 18:00 | Lady NarCis ^^
  • Wanity Cheetah
  • 1994
  • Cholerik + flegmatik + sangvinik + melancholik
  • Jsem strašně velká osobnost :D
  • Bydlím v: Brně
  • Miluji: Hudbu, společnost, umění a moderní design, nakupování, nějaké ty sporty, Hello Kitty, kafe, internet, zrcadla, focení, spánek, módu, styl, luxus, auta, šperky, muže, když mi někdo řekne mám tě rád/miluji tě :D :)
  • Nesnáším: samotu, pomluvy, pocit trapnosti, Ewu Farnou (a pár dalších ''umělců''), kopírky, fakes a taky pár lidí...
Ewa Wanity Helánová

Mám svůj vlastní styl-ať si říká kdo chce co chce, nejsem kopírka.
Přidejte si mě na facebooku (napište, že ste z blogu, jinak si vás nepřidám !!!), zeptejte se mě na cokoliv TADY.
Love you
 
 

Reklama