Máš na mě otázku ? Chceš s něčím poradit ? Ptej se !!! TADY !!!

My photos

So sad.. :(

3. října 2012 v 22:19 | Wanity
HG ♥

Dnešek je blbej den. Sice mě z praxe pustili o hodinu dřív, ale jela jsem si pro sluchátka, který samozřejmě pořád němají.. zítra mi budou volat, jestli je vůbec dostanou.

D. mi vyčítal, že jsem mu neodepsala, přitom jsem několikrát psala a když jsem mu zkoušela volat, tak to ani nešlo.. tak jsem jela za ním domů. Doma byl jenom jeho taťka. Ten mi řekl, že se mu nemůžu dovolat, protože nemá zaplacenej paušál a to číslo prostě nefunguje. Super. Pak mi řekl ještě lepší věc.. Denisek je na pohotovosti.

Úplně mě to zarazilo.. potom přijel Denisův strejda a odvezl nás za ním do nemocnice. Zkolabovala mu plíce a něco mu tam prasklo.. takže nemohl dýchat a ani se hýbat. Na JIPce si ho nechají týden, teď má po operaci a je na kapačkách.. Málem to se mnou seklo, když jsem ho viděla v tom stavu.. Doufám, že mu na těch plicích nenajdou neco horšího a že se to už nestane ! Týden ho neuvidím, protože nejsem jeho rodina, takže za ním nesmím.. Jedině až ho dají na normální lůžkové oddělení.

Bože bože chudák, mám o něj hrozný strach :(

Takhle jsem dneska šla ..

Daddy's girl

30. září 2012 v 17:56 | Wanity
HG ♥

Chcete vědět jak si zamilovat stereotip ? Já vám to nepovím, ale miluju ho. Teda zatím. Každý víkend někam jdu, pak večer u mě spí D. (dneska jsme spolu přesně měsíc !), nebo já u něj. A tím, že někam jdu myslím to, že jdu někam s kamarády posedět a něco popít, ne do nějakýho pojebanýho klubu jako je třeba xxlko, který se mi totálně zprotivilo tím, kdo tam začal chodit !

Musím vám říct, že záchodový prkýnko u Denisovýho kámoše mu vyseklo kousek prstu :D Nevím jak se mu to povedlo, ale prostě mu z prstu tekla krev, když přišel do pokoje.

Ten prodloužený víkend utekl tak rychle. Prodlouženější by podle mě byl, kdyby byl tak od pondělí, jakože prodlouženej i s dalším víkendem, chápete :D

Jestli vás stejně jako mě tak trochu štve, že větišnou sem dávám randomy ze života za posledních pár dní nebo za poslední týden, tak mi řekněte, co sem mám dávat.. Nemám moc času na vymýšlení složitých outfitů a tak.. Achjo, chci mít dobrej blog s návštěvností tak 100 a víc lidí.. Teď jsem nesmírně vděčná aspoň těm cca 40ti - 60ti co sem denně chodí :)

Tenhle obrázek na we♥it mě uchvátil, jestlipak víte, co to je :)))

401354_333252223360066_100000258723246_1324287_1526500079_n_large
Fotky ↓

S parukou

26. září 2012 v 6:53 | Wanity
HG ♥

Ráno jsem se chtěla učit protože na dnešek toho máme posraně moc, ale nedá mi to a musím sem něco hodit, i když úplnou kravinu.

Pár foteček ze života za poslední týden + ze včerejška, když jsem si půjčila paruku. Už ji možná znáte, měla jsem ji i v lednu.

Těším se na zítřek ♥ Doufám, že to vyjde pěkně :)

To je ona, prý vypadám zrovna tady na této fotce jako moje mamka..

Tattoo

21. září 2012 v 21:31 | Wanity
HG ♥

Za poslední tři dny jsem doma strávila tak deset minut.. Protože obě nocy jsem spala u D. a odpoledne jsem si sem jela jen pro věci.

Včera jsme byli na té akci Back to school, byli tam Mandrage, Vypsaná fixa, Tleskač, Eddie Stoilow a Cocotte Minute. Já jsem vypila sama flašku Amundsen melounové vodky, která měla 15% a absolutně vůbec, ale opravdu vůbec nic mi z toho nebylo. Ani trochu, což mě trochu nasralo, chtěla jsem mít náladu aspoň. Denisek nějaký víno z Lidlu a byl z toho tak na plech, jako by měl ty vína tři :D

Dneska jsem nešla do školy, protože jsem byla na tetování.. Je to klíč, nápis je follow your heart = následuj své srdce. Má to pro mě význam, líbí se mi to a řídím se podle toho. Kdybych rok a půl nevydržela a nenásledovala své srdce, tak teď nemám to co mám.

Víkend pěkně doma :)

16. září 2012 v 21:25 | Wanity
HG ♥

Komentáře k předchozímu článku mě potěšily, opět jste mi zvedli náladu na blogování :)

Víkend byl naprostá pohodička.. Byla jsem celou dobu doma, v pátek u mě spal D. a včera taky :) S rodiči si rozumí, takže pohodička.. včera jim donesl flašku vína dokonce :D Koukali jsme se na Harryho Pottera ♥, no co víc si přát :D (snad jen to, aby nelajkoval na fb fotky nějakým děvkám - vždycky mu chci napsat co dělá, že mi chybí nebo tak a uvidím, že se mu líbila nějaká fotka holky, která vypadá tak, jako já vypadat nikdy nebudu a hned mě chuť přejde).

Zítra ve škole budu sama, protože dvě kámošky, se kterýma se ve třídě nejvíc bavím tam nebudou..

Pár foteček ze života za posledních pár dní :

Dneska jsem malovala :)

Na blogu se už nudím.

14. září 2012 v 18:21 | Wanity
HG ♥

Jo přesně tak. Fatk mě to tady nebaví už. Když prostě tak klesla návštěvnost a komentáře. Teď se můj život trochu změnil díky D. a taky tím, že je zase škola..

No to je jedno, stejně vám sdělím pojmy a dojmy :D

Dneska jsem dělala lasagne.. po škole jsem byla nakoupit věci na další jídlo, které budu dělat asi v neděli - tortilla s kuřecím masem a salátem. Večer má přijít Denisek a bude tady spát, to jsem jako fakt zvědavá, jak se do té naší krabice (byt 2+1, který má 49 metrů čtverečních) všichni narveme a jak si bude rozumět s mamkou a taťkou.. no prostě to nějak dopadne :D

Ve škole ZATÍM ještě celkem pohodička, písemky už píšeme, ale není to tak strašný. Dneska jsme ještě s jednou spolužačkou byly ve druhé třídě, v béčku, jelikož naše třída jela na dvoudenní výlet na Karlštejn a do Prahy. Mělo nás být v béčku asi 10, ale přišly jsme jen my dvě :D

Zítra má narozeniny nejlepší kámoš, ale nemám pro něj dárek. Za prvé nemám peníze, jen pár drobných co mi zbyly z nákupu a taky vůbec nemám čas.. A asi ani nepřijdu na oslavu. Takže jestli si to právě teď čte, tak se mu hluboce omlouvám a slibuju, že mu to vynahradím.

To je můj Troll face :D :D

Photos..

5. září 2012 v 20:05 | Wanity
HG ♥

O škole ani nemá cenu psát..

O Denisovi taky ne, včera jsme se pohádali, ale už je to udobřený tohle téma snad napořád doufám, nechci se s ním hádat po pár dnech ! Je to můj Denisáč prostě ♥

Dneska jsem si zařídila uvolnění do těláku :) I když doktor odporoval :D Ale napsal mi ho, je hodnej, protože mě zná dlouho a je v pohodě :)

Zítra jdu naposled do školy v tomto týdnu, takže to bude snad pohodička.. Chtěla jsem si koupit sešity, ale jakmile jsem vkročila do papírnictví a viděla jsem tu forntu, tak jsem se na místě otočila a šla domů..

Ffffuuu, už mám nějakou špatnou náladu, zajímalo by mě, co je s Domi..

Když nedávno dávali Kill Bill 2 ♥ A hearts, jelikož jsem taky zahártovaná :D

Food and new in

31. srpna 2012 v 10:36 | Wanity
HG ♥

Prvně než začnu cokoliv psát tak vám musím sdělit novinku. Víte jak pořád píšu o tom jednom.. Tak včera mi měl říct, proč se mnou nechce chodit. Ale řekl něco úplně jinýho !!!!!

Řekl, ŽE BY SE MNOU CHTĚL CHODIT.

Takže se pokuste si mě představit po celém roku a čtvrt, jak brečím štěstím ! Dneska jsem kvůli tomu nemohla ani usnout a teď jsem vstala brzo, jak na to pořád myslím a jsem pořád vysmátá, už mám úplně zatuhlý úsměv :D

Fajn, už jsem se uklidnila, teď mi prosím přejte pevný nervy a aby to vydrželo co nejdýl. Už k těm fotkám radši :D


Zapečené těstoviny s masem a sýrem, co jsem před pár dny dělala.

Problémový fotky..

27. srpna 2012 v 19:34 | Wanity
HG ♥

Ano, z jediné fotky, kterou jsem dala na fb mám pěkné problémy.. A to s ním. Kdybyste viděli jak mě včera skrz smsky málem rozsekal.. Tak jsme se hádali asi hodinu.. včera odpoledne jsem zase brečela, on že ještě jednou a konec. To je fajn no.. ani brečet už nesmím. A dneska ráno smska : Budeš mít dneska čas ? :-* ... ten hajzl.

Když řeknu, že si na fb nikdy nedám fotky v prádle, myslela jsem tím takové ty fotky jak mají v oblibě určité holky, že jen v podprsence a kalhotkách, kde jim je všechno vidět.. kozyyyyyy, břicho.. no prostě ty čubkatý fotky. K tomu bych se neponížila.. ale když si tam dám fotku, kde je vidět hovno, spíš mi tam jde o ty barvy, tak je hned konec světa.

Dneska jsem si byla zabruslit.. a na jídlo jsem si zašla do Ikeičky :D Měla jsem hroznou chuť na maso, na vepřové, tak jsem si dala řízek ♥ :D Později bude fotka, teď jsou na řadě moje fotky :D

A dneska jsou v Praze Red Hot Chilli Peppers ♥ Škoda, že tam nejsem :( :D

Tohle je ta osudová fotka :/ Bože, kdybych s ním chodila,tak jasně že si tam takovou fotku nedám.. ale nechodím a on mě za to prvně chce zavraždit a pak říká, jak je mu to u prdele, ať si dělám úplně co chci.. Však dělám, ale to on neví :D

Randoms ze života v mým pokoji, obraz

23. srpna 2012 v 13:44 | Wanity
HG ♥

Chtěla jse, napsat článeček i včera, protože včera jsem byla s kamarádkou a její sestřenicí na takovém setkání kosmetiky Bioderma. O tom bude článeček zvlášť.

Včera mi došla smska z Chorvatska aaaaa :)
Dneska mi došla smska od taťky - Ewi dej tu vodku do lednice a poradne ji zavri. :D :D :D :D Poslechla jsem no :D - Taťka měl včera narozeniny. Popřála jsem mu tak, že zrovna když jsem odcházela, tak on před minutou přišel a šel rovnou do koupelny, takže přes dveře jsem mu řekla všechno nejlepší a jela jsem pryč a on pak taky.. dárek jsem mu nechala doma, ať mu ho dá mamka. Ani na jeho narozeniny s ním nemůžu strávit víc než 1 minutu prostě..Takže dneska na rodinné oslavě si to vynahradíme, budeme grilovat u babičky na zahradě a pít vodku :D

Před pár dny nám došel Ikea katalog, zatím jsem si ho neprohlídla celý, nemám na to čas, ale právě teď jdu na to :)

Tohle všechno jsou vzorečky parfémů, jeden je myslím z Paříže, kde jsem byla před rokem. Chloé je od Domi, ten Zippo je z katalogu parfumerie Fann a další už ani nevím..

U bazénu se psama

20. srpna 2012 v 14:11 | Wanity
HG ♥

Včera hned jak jsem vstala jsme s mamkou, taťkou, babičkou a s dědou jeli k sestřenicím.. Oni jsou na dovolené v Chorvatsku stejně jako dalších 5 mých známých. Prostě všichni v prdeli, samí hlídání psů atd :D

Tak jsem si chvilku poležela na sluníčku a dvakrát skočila do bazénu.. Můj pejsek se o mě bál, tak běhal kolem bazénu, štěkal a úplně nervózní byl :D Pak když jsem se trochu potopila a cákala vodu ven, tak to nevydržel a skočil za mnou :D

Bože, tak mi chybí ten můj blbeček.. teď si chlastá někde v Chorvatsku s mýma slunečníma brýlema.

Dneska jsem vstávala o půl deváté ráno.. prvně jsem chtěla dřív, ale pak jsem se rozhodla, že až v deset budu vstávat. Ale NEDALO SE TO, jelikož nějací SOUSEDI KRETÉNI si pořídili andulku !!!!!! Neznám uřvanějšího ptáka.. bratranci taky měli.. Ta svině se jmenovala Jiřina a furt jim zdrhala :D Tak ji dali sestřenicím, jak jsme u nich teď byli.. Jiřina už je klidnější, už je taky stará.. Ale tady ten upípanej pičus řve od rána celej den. Takže se nemůžu vyspat, protože je to fakt hodně slyšet.


Sluneční brejličky za 50 kč atd..

18. srpna 2012 v 21:48 | Wanity
HG ♥

Z názvu článku víte o co jde :D Včera jsem byla ve Vaňkovce koupit mamce kafe, dala mi 50 kč za to, jak jsem hodná, že tam jedu :D Tak jsem si za to v C&A koupila brejličky ve slevě, jelikož moje jediný pilotky si půjčil ten pakoušek sebou na dovolenou. Co bych pro něj neudělala ♥ Pak přijel strejda s tetou a malou sestřenicí.. tak jsme spolu šli na hřiště ještě s jejich psem. Večer se mi ozval jeden kamarád, tak jsme o půlnoci jeli koupit flašku vodky ještě ... Nooo dobře to dopadlo ... ehm na dětském hřišti :D

Dneska jsem spala do dvou odpoledne a stejně jsem pořád unavená.. před chvílí jsme se vrátili od známých z grilování..

Ještě pěkný obal k nim je :)

Gift for my dad

16. srpna 2012 v 17:42 | Wanity
HG ♥

Tak dneska jsem byla v té Ikei jak jsem psala.. sestřenka mi tam platila rámeček, jelikož všechny moje peníze padly jako záloha na tetování, na které jdu 21. září.

V úterý jsem večer šla na pivo s kámošem a byl tam i ON.. tak jsem u něj přespala, protože teď měl volný byt :))) Mohla jsem u něj spát i včera, ale neeee on prý měl moc zařizování do Chorvatska..

Já už chci to tetovánííííí bože jsem tak nedočkavá.. nakonec to ale bude muset být větší než jsem chtěla, jelikož by nebylo dobře vidět to písmo co tam bude. Mamka mi opět dělala přednášky.. že na ruce to bude moc vidět bla bla bla, zůstane mi to napořád bla bla bla.. já to asi nevím že ?! :D

Tohle je dárek pro mého taťku

Mám tam nateklé rty, na to se nekoukejte :D Líbí se vám to ?

Nehtíčky atd..

13. srpna 2012 v 19:29 | Wanity
HG ♥

Pořád mám rýmu a není mi dobře.. ale dneska mi zlepšil náladu ten fotbalista.

Dneska se mi zdál sen, že s ním mám svatbu :D Vzbudila jsem se úplně s hrůzou :D Ale to se nikdy nestane, když se mnou nechce chodit, logicky nebude ani svatba že.. debilní sen !

Včera večer jsem si oloupala lak a udělala jsem si umělé nehty.

A tady je taky moje dva týdny nové srdíčko, pro ty, kteří si ho ještě nevšimly, protože jsem ho nefotila zblízka..

Samozřejmě Guess bylo z nich nejhezčí :) Taky nejdražší, ale i tak nestálo moc.. nebo spíš ne tolik, kolik jsem měla limit. Ale stejně bych chtěla ten řetěz za 4OOO kč :( Ten ale nikdy mít nebudu, pokud si ho nekoupím sama :D

Rodiče zpět, hody, rýma, fotbal, pěknej fotbalista

12. srpna 2012 v 18:22 | Wanity
HG ♥

Popisek článku je to, co se mi stalo za poslední dva dny.

Sobota - probudila jsem se s rýmou. Šly jsme s kámoškou na fotbal Medlánky - Tišnov. Za Medlánky hraje její soused, pak ještě jeden známej no a ještě jeden můj známej, se kterým jsem si psala, ale nikdy nebyla venku a chtěla jsem ho vidět. Celou dobu seděl na střídačce :D :/ Takže jsem viděla pěkný hovno, protože vidím blbě do dálky a přes celý hřiště opravdu nepoznám tváře lidí :D

Večer jsme šly s ní na hody, kam měli přijít i naši fotbalisti.. Bavily jsme se ale docela dobře i během toho čekání :D Můj bf vypil 9 piv a ještě vodku, to prase !!!!! :D Potkala jsem tam hodně lidí.. a kolem 23 h přišli fotbalisti :) Bože bože, nesnáším modrooký blonďáky.

Stejně jsem ale beznadějně v prdeli z někoho jinýho, o kom tady pořád píšu že.. :D

Vařila jsem kuře na zelenině s rajčatovou omáčkou. Bylo to dobrý, musím se pochválit :D

Wanitice

8. srpna 2012 v 22:00 | Wanity
HG ♥

13 komentářů k outfitům stačí, potěšily jste mě, proto přidávám další článek hned dneska :)

Dneska odpoledne jsme byli s my best friend koupit vodku a dva džusy.. prvně to šlo, ale pak to byl hnus ! :D Zbylo nám ještě trochu vodky, protože se to už nedalo pít ani s tím džusem, tak jsme koupili ještě energiťák :D A já jsem si koupila salát a k tomu bagetu a rohlík :D Stejně mám pořád hlad, ale nic si nedám, protože by mi to nesedlo, znám se !

Na hřišti kde jsme se smečkou ostatních divokých vlků seděli tak tam přijel můj bejvalej pičus na motorce !!!! Bože já ho nenávidím.

Zítra jdu opět k tomu ''mýmu'' princovi.. večer (v 01:52 ráno) mi psal, že mu chybím v posteli. Božeee jak mi bylo krásně, když jsem si to v 5 hodin ráno přečetla a pak usnula a dál spala :)

Nirvana - Heart Shaped Box ♥

Účel této fotky vám neřeknu, ale vyšlo mi to ;))) Jsem chytrá a provokativní tak, jak chci :D

Je to v piči

5. srpna 2012 v 18:01 | Wanity
HG ♥

Včerejší večer.. Celá natěšená - s oholenýma, namazanýma celýma nohama, vykoupaná, navoněná, učesaná, pracně namalovaná, v krátkých červených šatech - jdu k němu s tím, že nemá rodiče doma a že u něj budu spát a že ho konečně zlomím aspoň tím, že s ním něco bude ...

Už tomu fakt nerozumím. Bože, to není normální borec.. Už si fakt připadám jako naprostá nula, nejošklivější, nejblbější na světě, když ze mě pořád dělá piču a odepisuje mě. Strašně nasraná jsem včera byla po té konfrontaci.

Ještě že existuje někdo jako moji kamarádi.. i třeba na chatu se mi zvedne nálada. Ale když na to myslím, tak se akorát naseru víc a víc.

Tohle je můj úsměv : néééé nejsem nasranááááááááááá, v pozadí jeho košile

Luhačovice

30. července 2012 v 15:47 | Wanity
HG ♥

..byly super ! Na to, že jsem původně nechtěla jet, tak to bylo opravdu hezký a užila jsem si to i když jsem tam byla jen já a moji rodiče.

Úplná pohodička tam byla. Počasí nám krásně vyšlo, takže jsme se mohli procházet po kolonádě a po obchodech, sedět v restauracích na zahrádkách a tak :)

Ochutnala jsem všechny minerální prameny (bylo jich 5), včetně známé Vincentky.. a čerstvá přímo z pramenu chutná trochu jinak než ta z lahve z lékárny..

Koupila jsem si tam tílko a řetízek s přívěskem Guess ♥ :D

U palmičky :D

Klesáme výš, stoupáme hloubš

21. července 2012 v 23:36 | Wanity
HG ♥

..jsme tlaková níž a zároveň souš,
letíme nebezpečně
chcem ať to trvá věčně
když jsme si blíž mačkáme spoušť
už vím co s tím, mám totiž plán ...

(Kryštof - plán)

Jakpak se vám líbí nový design ?


Už se mám o něco líp než předevčírem, tak píšu článeček.. Včera jsem byla s ním v hospodě na pivku a najíst se. Platila jsem to já.

Dneska jsem vstávala v 15:30 :D A asi o půl šesté jsme šli s rodinou k babičce na zahradu grilovat.. Takže to byla moje snídaně, oběd a večeře dohromady a teď mě honí chutě..

A trochu jsem se spletla v tom jednom borečkovi, jak jsem u něj asiiii v úterý spala.

Pršelo a u babičky na zahradě byl jen slunečník, tak jsem si vyšla se slunečníkem no .... :D :D

Titulek článku je píčovina, všechno je píčovina

19. července 2012 v 18:52 | Wanity
HG ♥

Všechno je absolutní píčovina.


Včera jsem byla s NÍM v hospodě na pár pivech.. já měla teda jenom dvě, protože on mi nic neplatí a já nechci propít všechno, co mám.. No řekla jsem mu o tom borcovi jak jsem u něj spala a on měl holku - jeho kámoš.. kdysi prý byli nejlepší kámoši .. dokonce.. Dozvěděla jsem se ještě pár úžasných věcí jako např. že si dřív psal s holkou, kterou jsem nesnášela, že lžu, že kdybych s ním byla, že bych ho určitě podvedla a že se mnou chodit rozhodně nebude, že jsem blbá ...

Nesnáším ten pocit beznaděje, když říkám čistou pravdu člověku, na kterým mi nejvíc záleží a on mi nevěří a ještě se mi vysměje.. a hlavně říkám : neříkej mu to, že to víš.. a on : no tak já se ho zeptám jak to doopravdy bylo, ty mi lžeš.


Fakt děkuju za všechno.. hlavně za to : nelez za mnou kurva už, táhni.. Tak jsem táhla, mám svou důstojnost.. samozřejmě mi volal ať se vrátím a ještě byl nasranej.

Bože ať se ho teda zeptá a on mu řekne pravdu o tom jak to bylo !!! Stejně by nedošel s omluvou : promiň, že jsem ti nevěřil.

Nemůžu spát, nemám chuť na jídlo :// Nic se mi nechce..

Už nejsou.. ani zapalovač nemám.. Ta fotka se mi líbí


New dress

17. července 2012 v 19:07 | Wanity
HG ♥

Ty šaty nejsou zase až tak nový, ale vy jste je ještě neviděli :)

Dneska ráno mě vzbudila smska od něj - ,,Trosku jsem si ustrikl do kalhot, z tech tvych novych fotek '' :D :D Co na to říct no..

V 14:00 přišla sestřenice a já jsem jí dělala make-up a vlasy.. Dopoledne jsem pekla lasagne a povedly se mi jako vždy :D No co, musím si to pochválit :D Když jsem dneska šla do Bille u nás, kterou mám 2 minuty od baráku, tak ti zajebaní mamrdi neměli omáčku, kterou jsem potebovala :// Tak jsem musela jet s milionem důchodců do Globusu :// Fakt kreténi ti někteří důchodci, otevřou se dveře autobusu, oni vás NENECHAJÍ VYSTOUPIT a rvou se dovnitř no to mě poser fakt.. Ten řidič to vidí, že je jich tam jak najebanejch na té zastávce, tak snad počká až nastoupí ne ? Jako co je to za pičovinu aby prvně nastoupili, rvali se přes vás a vy vystoupíte až na poslední chvíli, když si řidič myslí, že všichni už jsou v cajku ? Zřezala bych je těma hůlkama !!! :D Snad mají mít slušný vychování, když jsou staří, ne ?

Nebudu se rozčilovat :D Až budu důchodce já, tak se buď zastřelím, nebo budu jezdit autem :D

Chtěla jsem vlasy jako Amy Winehouse

Tahle má na facu z těch pár co jsem tam dala nejvíc like :D Konečně nová profilovka po 8 měsících :D

Eyes..

11. července 2012 v 0:03 | Wanity
HG ♥

Vím, že jsem tady stokrát psala, jak to s ním chci ukončit, ale včera jsme byli nakupovat.. koupil mi zmrzlinu a taaak :)

Dneska jsme byly nakupovat se sestřenicí. Já jsem potřebovala dvě řasenky, ale koupila jsem si jiný věci :D


Pár foteček..

Strašně mě baví fotit si oči a dát to do černobílého provedenííí :D

My bag collection

6. července 2012 v 14:17 | Wanity
HG ♥

Včera jsme byly s Domi v Ikei, měly jsme úžasný jídlo a taky úžasný vedro :D V sobotu - zítra tam musím taky, pro jednu věc ještě, láska na první pohled :D
 
Večer jsem jela za kámoškou a šly jsme k jejímu sousedovi na houseparty.. No moc party to nebyla, byla tam ona, její miláček, se kterým samozřejmě nechodí :D A já a jeden kámoš ještě.. Super situace - dva na dvě :D

Musela jsem si spočítat a vyfotit všechny moje kabelky. Mám jich 25, z toho jich nosím 5 :D :D

Tady jsou, koukněte a říkejte, které se vám líbí a které byste taky nenosily nebo které jo.

Takže : TY, KTERÉ PRAVIDELNĚ NOSÍM :


Nejnovější. Of course my biggest love.

Včerejší den - pořád pryč

4. července 2012 v 15:52 | Wanity
HG ♥

EDIT : 16:14 NEJEDE MI FACEBOOK, VÁM JO ? Vypičenej vykurvenej fb !!! Prvně jebe chat a teď projistotu nejede vůbec piči moje nervy, se na to můžu vysrat :/

Ano, včera jsem byla celý den pryč, doma asiiii dvě hodiny. Ráno jsem jela k bratrancům na barák.. Na slunku jsem ležela dvě hodiny ♥ Miluju nasávat to teplo. Mají bazén :D A dva velký psy, který jsem tak nějak hlídala.. Byla jsem s nima se sestřenicí venku..

Potom jsem dojela domů, osprchovala se, rychle oholila celý nohy :D A jela za ním.. doma nikdo nebyl, tak jsme seděli na terase, pili pivo, poslouchali písničky.. Bylo to úžasný.. masírovala jsem mu záda, potom škrábala.. :D Mazali jsme se tělovým mlíkem jeho mamky .. :D

Dojela jsem domů na ty dvě hodiny a jela za ním zase :D Na chvíli mi usnul s hlavou položenou v klíně :D

Dneska jsem měla jet k bratrancům zase, ale nechtělo se mi a nebyla jsem vůbec vyspaná.. On dneska odjíždí a vrátí se až v neděli :/ Stejně se potom třeba neuvidíme.. stejně spolu nechodíme ani nic.. už z toho nic nebude.. ale jsem tak šťastná za ty chvilky s ním ...

Aby jste mě neměli za beznadějně zamilovanýho debila (což of course jsem..), tak vám sdělím, že zítra jedeme s Domi do Ikei :D


Nehty, piercing atd..

2. července 2012 v 18:28 | Wanity
HG ♥

V sobotu večer jsem byla u kamaráda na vodárně a pak jsme skočili do bazénu :D Celkem probrání, protože voda byla studená o půlnoci.. :D

Včera mi napsal ON. Tak jsem jela k němu.. Bylo strašný vedro, tak jsme seděli ještě s jeho taťkou u nich na terase.. jeho taťka chodil s mým taťkou a s mojí mamkou a tetou a strejdou do školy :D Jsme tak nějak zjistili z toho povídání.. :D Myslí si o mě, že jsem slušná :))) Večer když jsme šli na šalinu byla hrozná bouřka !!! Strašně pršelo.. Tak jsme byli schovaní v budce na zastávce, pak mi jela šalina a jenom když jsem přebíhala na tu druhou zastávku, strašně jsem zmokla ://

Lidi v šalině koukali trochu divně, když jsem si ždímala vlasy a teklo z nich milion vody :D A byla jsem celá promočená.. Večer mi dokonce napsal dobrou noc.. Ale stejně z toho už nikdy nebude to co dřív nebo to, co bych chtěla.

Dneska jsme byly s kámoškou na nehtech.. Nechala jsem si udělat kratší, protože když mi to bdue odrůstat, tak potom budou dlouhé.

Vyměnila jsem si piercing, protože ten s Hello Kitty tak ta HK byla rezavá a oprýskaná už..

Jinak venku jsem umírala vedrem.. tady mám pěkně zatažené žaluzie a závěsy a puštěný větrák :))

Všimněte si té ruky s cigaretou :D Mám to ale kamarády.. :D

 
 

Reklama